Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagos pénisz méret miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos pénisz méret miért kisebb a statisztikák szerint mint a valóságban?

Figyelt kérdés
A statisztikák szerint 13-15 cm az átlag, de én szinte biztos vagyok benne hogy a valós átlag 16-18 cm. Mindenhol ezt hallani, és itt is 16-19 cm között van a többségnek.

2020. szept. 27. 14:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
De hiába nyomod csontig, a zsírral fedett részt nem tudod, berakni a nőnek, nem érted? Basszki, akkor nekem nem is 15,5 cm, hanem 17 csontig nyomva. 🤣
2020. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Bone-Pressed (BP) Measurement

This is when you push the ruler or measuring instrument into the fat or skin all the way to the pubic bone. It is basically your maximum erection length, regardless of how fat or skinny you are, and is the standard by which you should use for comparison against other bone-pressed size studies. This is also usually pretty close to the same as "usable" length during sex, as you can compress much of your fat when actually having sex."

2020. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt 10 éve mindenki azt mondja, hogy nekik 18 centi munimum, tessék én most elárulom, nekem 36 centi félbehajtva. Ennél érdekesebb kérdés, hogy miért vagy 10 éve mások farkával elfoglalva?
2020. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!