Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós kapcsolatban, ill. az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban, ill. az életkor előrehaladtával valóban többen hanyagolják az intim borotválkozást, és jobban is tolerálják?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Most tolerálják vagy hanyagolják? Arra gondolsz hogy valaki elhagyja magát egy tartós kapcsolatban? Igen van ilyen - bár ez nem elsősorban az intim fazon függvénye.
2020. szept. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, párkapcsolatban sokan elhanyagolják és nem szőrtelenítenek, de akkor már jobban tolerálják, ha a másik szőrös.
2020. szept. 28. 01:58
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A párom rendszeresen gyantáztatott, mikor megismertem. Én mondtam neki, hogy nyugodtan hanyagolhatja, mert nekem bejön a szőrös punci...
2020. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Ha a partnernek nem jön be hogy elhanyagolja magát a párja, akkor nem tolerálni kell, hanem szólni. Én úgy gondolom hogyha eddig adott valaki magára szingliként is, akkor párkapcsolatban is ugyanúgy kellene. Persze valamennyire lekerül a teher, hiszen már nincs a piacon, de van egy színt, van ahogy megismert az aki akkor és úgy szeretett belém, és ha nem is ugyanakkora hévvel, de azért igyekezni kell azt a formát megtartani
2020. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Az ember idővel rájön,hogy vannak ettől sokkal fontosabb dolgok is,ezért igen,hanyagolják sokan. Nincs ezzel baj.
2020. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Több nőnél tapasztaltam, hogy miután megkapott kezdte lejjebb adni az igényességét. Nagyjából 6-12 hónap után kezdik hanyagolni a szépítkezést, a sportolást. Férfi barátaimmal beszélgetve is kiderült, ők is nagyjából ezt tapasztalták. Kivéve a mázlistákat, akiknek párja később is igényes, szexi maradt.

Munkahelyeken is láttam, ill. munkámból adódóan sok emberrel találkozok, sok helyen fordulok meg. Mind a nők, mind a férfiak többsége hazánkban nagyon elhanyagolt, igénytelen. A nagy átlag, olcsó, egyszerű ruhákban jár, minimálisan ad a higiéniára, megjelenésük divatot mellőző. Vannak akik adnak magukra és próbálnak stílusosak lenni. Sajnos őket a nagy átlag piperkőcnek, újgazdagnak, rongyrázónak titulálja, evvel igazolva a saját faékszerű egyszerűségüket.

(Vegyük a kormánypolitikusokat, akik luxusban parasztként jelennek meg. Döbrögi a nagy pocakjára feszülő öltözékében, luxusjakton a csőszerő és neje (ill. még a neje). Szerintem, még rántotthúst, tepertőt is visznek magukkal. :-) Lehet ezekre bármit aggatni, de továbbra is egyszerű parasztok maradnak. Bocs a politizálásért!)


Abban egyetértek, egy párkapcsolatban az igénytelenség kialakulásához kettő emberre van szükség! Vagy mindkettő lejjebb adja, vagy egyik ellustul a másik pedig hagyja. Nem feltétlenül tolerálja, hogy párja már nem szőrtelenít, csupán beletörődik, mert lát a viszonyukban más értékeket, ami miatt megéri elviselnie. Jómagam is jártam ebben a cipőben. Első nejem két év után, az első gyermek születését követően felhagyott a szőrtelenítéssel. Lábát is főként csak nyáron csupaszította. A legkülönbözőbb módokon próbáltam rávenni, de nem sikerült. A második gyermek után már öltözködésében is igénytelen lett. Még ekkor is kitartottam. Erre, mikor visszament dolgozni, ismét adni kezdett magára. Kezdtem örülni, de félreértettem. Nem miattam tette, hanem más miatt. Amikor nem jött haza munkából, már nem is engedtem be többé.

Második nejemmel 17 éve élünk együtt. Ő mai napig ugyanolyan igényes, szexi, jókedélyű, temperamentumos spanyol nő, mint megismerkedésünk idején volt. Mellette én magam sem lustultam el. Idősebbek lettünk, de nem igénytelenebbek. Érettek, mint a jó bór! ;-)

2020. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: A higiénia fontos, a szőrtelenítés egyéni preferencia, a ruházat meg kinek mi jön be. Pl én tojok a divatra, olyan ruhát hordok, ami kényelmes és nekem tetszik. És nem veszek nagy márkákat, mert semmivel nem jobbak, de háromszor annyiba kerülnek. Ez nem igénytelenség, csak ár/érték arány.
2020. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!