Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lányok titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lányok titeket milyen erotikán túli dolgok izgatnak alárendelt szerepben?

Figyelt kérdés

Engem a BDSM DS ága izgat főleg, erotikán túl is. Viszont a legtöbb sub lányt akivel találkozom főleg erotikus téren izgatja csak, általában csak az ágyban. Érdekelne titeket erotikán túl mennyire vonz ez a dolog. Feladatok, szabályok, jutalom-büntetés rendszer...


A kérdés nem ismerkedési céllal lett kiírva, de privátban is beszélgetek kulturáltan a témában, ha valaki nem szeretné ide leírni.



2020. szept. 28. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem a bilincselés ami izgat, szexen kívül is
2020. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1:

pontosan mire gondolsz? bebilincselve ott hagy a párod, vagy csak néha megbilincselve űztök 1-1 tevékenységet? pl filmezés

2020. szept. 28. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Engem a kaja megvonás
2020. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szintén DS ág, én lennék a sub, a férfi a domináns


ágyban és az életben is

2020. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkötöznek és ott hagynak, 20/l
2020. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2.

is-is

volt hogy megbilincselt kezek lábak össze és hason fekve bekötött szemekkel 1 órára magamra hagyott, meg volt hogy csak összebújtunk én megbilincselve voltam

2020. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

értem


köszönöm az eddigi válaszokat :)

2020. szept. 28. 20:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgat, és csináljuk is a mumifikálás, kényszerzubbonyban lenni, pálcázás/paskoló, nyakörvben pórázzal sétáltatás nem nyilvános helyen, nyakörvben lenni nyilvános helyen, shibari, orgazmuskontroll, függesztés, vagy amikor a párom egyszerűen megelégeli a hülye a dolgaimat és elkezd számolni a nap folyamán, s ha összegyűlik a 3 akkor valamilyen büntetés kiosztása.


Ezek nagyrészét a párom is szereti és én szívesen foglalkozom vele ilyen téren is, úgyhogy inkább switch vagyok mint teljes sub. De kapni azért sokkal jobban szeretem :)

2020. szept. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
A bilincs. Erotikán innen és túl is.
2020. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erotikán túl szabályok a hétköznapokban pl. mikor hova miben vagy minélkül menjek. Mit vehetek vagy mit sem mert hajlamos vagyok szükségtelen dolgokat vásárolgatni. Vagy éppen ha a hülyeségeim vagy hisztim miatt elsőre figyelmeztet majd büntet.
2020. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!