Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki hosszabb ideje él szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszabb ideje él szex nélkül, hogy vészeli túl? Mennyi ideje tart? Milyen megoldásokat talált? Milyen okok miatt alakult így? És hogyan tervezi, készül a folytatásra

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 23:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A kezdetektől fogva csak a maszturbálás jutott. Csak minimálisan enyhít (a nemi vágyon, a depresszió felerősödik utána).


Miért alakult így? Sosem volt lehetőségem szexre.

31F

2020. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Maszti. Néha prosti. Pénztől függ, hogy mennyim van. Hó elején jobb, utána maszti.

Kb 2 hónap volt a legtöbb mióta prostizni is jarok. Barátnőt azért keresek, de nem találok... :(


40F

2020. okt. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta tart, a maszti már kevés. Nagyon rosszul viselem, fel tudnék robbanni a feszültségtől. Hogyan tervezem, készülök a folytatásra? Nos, erre mit lehet mondani? ... Nyilván nem ébredek fel egy szép napon vonzó nőként, így továbbra sem fog jutni semmi - olyan partner és élmény meg nem kell, akitől és amitől kb. elhányom magam.
2020. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 azért elég nehéz elképzelni, hogy te szexelni szeretnél, de nincs kivel... miért nem tartod magad vonzónak, szerinted mi az, ami nem vonzó rajtad?
2020. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

@14: Randa vagyok, ilyen egyszerű, nincs ezen mit részletezni, és nagyon nem az a szint, amin csini rucika, frizura, egy fél kg vakolat meg a többi szokásos "okos" tipp segíteni tud.

Valamire való férfinak nincs gusztusa hozzám, amelyiknek van, ahhoz pedig már nekem nincs, annyira siralmas.

2020. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ezt nekem is nehéz elhinni, hogy annyira randa lennél, talán az lehet a gond, hogy ilyennek látod magad.

Nekem, a korom és a helyzetem (családban, házasságban élek- de évek óta nem vagyunk együtt, nem is leszünk, de sajnos nem váltunk el) az akadály, na és persze, hogy talán sapioszexuáls és demiszexuális is vagyok még ráadásul. Azaz számít az illető szellemi, értelmi személyisége, és lelkileg is kellene hogy vonzon. De én is úgy vagyok, ahogy te írtad, rosszul viselem, és én is ismerem ezt a robbanós érzést már.. hagytam ki alkalmakat, mert közben meg nem mindegy hogy kivel ahh, esélytelen.

2020. nov. 10. 17:46
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező az miért gond, hogy kell a szellemi vonzalom is?
2020. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Masztizok.

A minőségi játékok sokat javítanak.

2020. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

17-es

mert így megfosztom magam az élménytől, és ez pont így van..

2020. dec. 8. 20:42
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát keress olyat, aki szellemileg is megfelel. ;)
2020. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!