Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki hosszabb ideje él szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszabb ideje él szex nélkül, hogy vészeli túl? Mennyi ideje tart? Milyen megoldásokat talált? Milyen okok miatt alakult így? És hogyan tervezi, készül a folytatásra

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 23:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 4 évben 2 évig nem volt semmi szex, nem is kívántam, valószínű elnyomtam a szexuális ösztöneimet. Utána viszont beleszerettem valakibe házasként, akibe nagyon nem kellett volna, az nagyon felkorbácsolta a vágyaimat, de vele nem lehetett semmi. Egy évig voltam felrobbanás közeli állapotban, mert a maszti nálam nem old meg semmit, már végig se tudom csinálni, aztán belementem egy szexbe valakivel. Arra jó volt, hogy rájöjjek, felesleges az egész, mert demiszexuális vagyok és szerelem nélkül hiányérzetem marad szex közben és után is. Azért egy év múlva megint próbálkoztam valaki mással, ez csak megerősítette azt, hogy felesleges, túl sok macera minimális élvezetért. Lassan egy éve semmi és most már legalább a libidóm is lenullázódott. Elméletben még foglalkoztat a téma, azért vagyok itt, de a gyakorlatban nem érdekel, tisztában vagyok vele, hogy nem lesz jó senkivel, mert nem vagyok túl azon a férfin és nem is leszek soha.
2020. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!