Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy jobban kötődik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy jobban kötődik a lány, ha te vagy neki az első? Mit tegyek, ha kicsit kezd nekem ez sok lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek én voltam az első, viszonylag későn, 20as évei közepén jár. Lassan két éve vagyunk együtt, azóta azt mondja még jobban szeret, mint az elején. Állandóan puszilgat, bújik, minden nap szexelne (csak heti 1-2re van idő), nagyon ragaszkodik hozzám.

Nagy a korkülönbség, 15 év. Nekem már kezd terhes lenni ez a dolog, hogy ennyire ragaszkodik.

Mit tegyek? Hiába mondom neki, nem változik semmi.



2020. szept. 28. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Passzold át;)
2020. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem ragaszkodom ahhoz akivel elvesztettem, egy 2 alkalmas szexkaland volt és nem is akartam vele összejönni hiába próbálkozott. Egyszerűen te egy matricát fogtál ki akinek gondolom komplexusai is vannak mivel huszonéves koráig senki nem akarta megdugni, majd jöttél te és most azért ragaszkodik hozzád mert azt hiszi senki másnak nem kell és te vagy az ő megmentő hőse. Gondolom én, aztán a fene tudja de én egyáltalán nem szex alapján ragaszkodom meg alapból sem vagyok az a ragaszkodó típus.
2020. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pàrommal vesztettem el. 18 voltam, ő 20.

Igen,nagyon kötődöm hozzá. Most, 5 évvel később ő a férjem.

Nem tudom, hogy mással milyen lenne, de az biztos, hogy nekem ez egy pici plusz kapcsolat. Napi szinten igénylem a szexet, ő szintén.

Szerintem nem is a szerelem itt a baj, hanem az, hogy nem vagy elég a lánynak. Szakíts vele, ne bántsd azzal, hogy hülyíted.

N23

2020. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Más az iylenrol álmodik, te meg passzolnád

Hát ilyen az élet

2020. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha úgy kitudsz elégíteni egy nőt mint előtte senki, akkor az is nagyon tud kötődni hozzád. Vagyis ha jönne egy pasi, akinek sikerülne megfektetni a csajod, és jobb az ágyban, akkor hamar lapátra kerülhetnél. Az a mázlid, hogy még nincs összehasonlítási alapja.
2020. szept. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szégyelld magad és tényleg passzold át. Más ilyen lányról álmodik és csak olyanok jönnek neki, akik 1 éjszaka után ott hagyják és eltűnnek.
2020. szept. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemled meg őt, bocsi, ritkán írok ilyesmit.
2020. szept. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Hmm szval az a bajod h túlságosan szeret?

Szegénykém.

Sztem örülj neki h nem csal meg, és nem néz hülyének, mert tudod vannak ilyen lányok is.

A szeretetével nem tudsz mit csinálni, ja de... Utáltasd meg magad vele ha ennyire zavar ez téged.

2020. szept. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!