Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyáron elmentem egy strandra,k...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron elmentem egy strandra,kettő csaj kiszúrt és odajöttek hozzám,hogy meghívnak a lakásukba egy hármasra.Veletek is szokott ilyen történni? Mennyire gyakori ez? 24/F

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 00:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát persze, ez mindennapos, általános dolog egy nudi strandon.

Ebből is látszik, h a kérdező még életében nem volt nudista strandon. Ugyanis akkor tudná, hogy a nudi strandon lévő embereknek ilyen célja nincs, senki nem ezért jár oda, nem ezért találták ki a strandot. És azt is tudná, hogy ilyen helyen a legkevésbé huszon éves csajok vannak.

2020. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy két matt részeg csaj megkérdezte tőlem egy péntek este. De kétlem hogy komolyan gondolták, tekintve hogy a lábukon is alig álltak. Inkább odébb sétáltam
2020. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13. Ember, meg vagy örülve? Én gumi nélkül dugtam volna szét őket.
2020. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*12.
2020. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik nem annyira gyakori,pedig velem már másodszor fordult elő.Igaz kifejezetten jóképű vagyok,így annyira nem furcsa ez.
2020. szept. 30. 09:22
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem jóképű vagy, hanem nagy.
2020. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járok nudista strandra. Oda nem ilyen céllal járnak az emberek. Egy alkalommal fordult elő, hogy egy pasi engem nézve elkezdett önkielégíteni egy kevésbé feltűnő helyen, szóltunk és perceken belül kipenederítették.
2020. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!