Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már olyannal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már olyannal aki antipatikus volt? Ha igen, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

Nekem gimi végén volt olyan csaj aki nagyon szemét volt sokakkal, főleg a “lúzerekkel” de velem szexelt volna akár, viszont én nem voltam benne mert annak ellenére hogy nagyon jól nézett ki, a személyisége taszított.


Tehát egyszerre bejött szexulákisan , illetve antipatikus volt.


De ennek már több éve.


Meg még volt pár nő azóta, akik annak ellenére hogy nagyon antipatikusak, közben nagyon be is jöttek.


És most az utóbbi időben el kezdte izgatni a fantáziám, hogy milyen élmény lehet ilyen ambivalens érzelmek mellett szexelni...


Valakinek innen volt benne már része?


Jó vagy rossz?



2020. szept. 28. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Én is szeretek hencegni mások előtt az új idegen szavakkal, amiket frissen megtanultam...
2020. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de aki eddig nem tudta az "antipatikus" (vagy az "ambivalens") szó jelentését, arra valóban ráfér egy olyan kérdés, amelynek a megértéséhez használnia kell a Guglit.
2020. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem. Szerencsére olyan részeg voltam, hogy nem működött a cerka.
2020. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
DE hát mindenki tudja, hogy az antipatikus, azt jelenti a gyógyszerész-ellenes. Ha meg nagybetűvel kezdődik, akkor egy Antal nevű gyógyszerész.
2020. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!