Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit változtak a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változtak a csajok nálatok, amikor osztálytalálkozóra került sor aki régen az osztály legjobb csaja volt, most is az?

Figyelt kérdés

Vagy akinek a legjobb segge volt, most is neki van?

Az akkori "alfa" csaj, azóta is a legdominánsabb?

Volt olyan változás amin meglepődtetek? Ha igen akkor mi volt az, és hány év után?



2020. szept. 30. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk (10 év) semennyit nem változott a "rangsor".
2020. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle változás nem történt a gimis személyiségekhez képest, az akkoriban magabiztos és csinos lányok maradtak hasonlóak. Talán egy meglepetésről tudnék beszámolni, az osztály "ribije" 23 évesen férjhez ment, messze- messze legelsőként.
2020. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Mégis milyen alapon sikerült lepontozni a válaszom (1.)?!

Nem hiszem, hogy ez akkora csoda lenne, az 5 évfolyamos gimnáziumot többnyire 19 évesen fejezed be, azért az már messze nem az az életkor, ahol még megtippelhetetlen lenne a későbbi külső...

2020. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagyon volt osztálytalálkozónk, de néha összefutok 1-2 volt osztálytársnőmmel. 40 évesek vagyunk, általános iskolában voltunk osztálytársak. Az egyik legszebb nagyon hamar meghízott a fogamzásgátlótól, konkrétan 100 kg körül van 25-30 éves kora óta, már semmi nincs abból a jó alakú, irigyelt lányból, aki volt, de az arca még felismerhető.

Egy másik nagyon szép még hamarabb meghízott, sejtésem szerint ő is a fogamzásgátlótól, neki az arcvonásai is eltorzultak teljesen 30 éves korára, az utcán fel se ismertem volna, ő sajnos 35 éves kora körül rákban meghalt.

Egy lány, aki átlagosan csúnya volt, szinte semmit nem változott mostanra. Már gyerekként koravén volt, most viszont nem lóg ki a sorból.

Volt egy, aki nem volt szép, de nem is volt csúnya, ő se sokat változott, simán felismerem az utcán is.

Nem osztálytársam volt, eggyel alattam járt az unokahúgom, aki gyönyörű szőke kislány volt, derékig érő hajjal, tökéletes arccal, az egyik legszebb lány volt az iskolában, helyi szépségversenyt is nyert, ő nagyon sokáig gyönyörű volt. Mostanra átlagos szép nő, kellemes megjelenéssel, de valami ragyogás elmúlt belőle. Talán annyi a különbség, hogy most már sehol nem kelt különösebb feltűnést, de még mindig szép. Az időből viszont kifutott, nincs gyereke. Lehetségesnek tartom, hogy szeretője lett valakinek és így maradt le a saját családjáról.

Volt egy pápaszemes, vézna osztálytársnőnk, ő viszont furcsa módon nagyon szép nő lett. Valószínű sokat javított rajta a kontaktlencse és főleg az, hogy felment rá néhány kg.

2020. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

nagyjából igen

(viszont akiket már általánosban is ismertem, 7-8. osztály környékén legmenőbb csajok nagyon durván megváltoztak, nem jó irányban)

2020. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
5 ev utan en annyit vettem eszre, hogy egyesek hiztak, de szemelyisegben senki nem valtozott.
2020. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó. A magszemélyiség nem változik annyit, de van aki olyan pofonokat nyel be az élettől hogy mégis elmozdul egy rossz irányba. S igen olyan is van aki halk, csendeske volt, de megtalálta saját magát és egy nagydumás, határozott típus lett.

Ami meg a külsőségeket illeti... aki jó csaj volt azok egy része az is maradt, de pro és kontra szintén van. Találkoztam olyan exgmimis osztálytárssal aki bombázó volt, de felszedett x kg-t, totál leharcolt a megjelenése, szóval nem igazán jó nő. S találkoztam olyan ex-évfolyamtársammal aki max. közepes volt anno, de lefogyott, sportolni kezdett ad magára és olyan bombanő lett hogy húúúúúú.

Szóval csak rajtad múlik... a genetika csak egy adottság, egy kezdő lökés (vagy hátrány) rajtad múlik mit hozol ki belőle.

2020. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi 30 évesek vagyunk, és kb mindenki ugyanúgy néz ki. Volt 1-2 lány osztálytársam akik vékony sportosak voltak gimiben, de szülés után nagyon meghíztak. Nem voltak soha az osztály legjobb csajai, inkább átlagosak. A legjobbak még mindig ugyanolyan csinosak 12 év után is.
2020. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan nem osztálytársam, hanem exem volt gimiben. Nagyon szép lány volt, nagyon sok srác odáig volt érte, én pedig nagyon büszke voltam, hogy megszereztem. 9év után most nyáron találkoztunk véletlenül, és meg sem ismertem. Legalább 25kilót hízott, és van családja. Látszólag boldog.
2020. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a legrondábbak még mindig azok, az igénytelen lány még mindig az, a nagycsöcsű nagyseggű fiúk kedvence közben már egy szürke egér, a legjobb nagyon szép barátnője szerintem leszbi vagy nem tudom de vénkisasszony. Van olyan aki semmit sem változott, egy árnyalatot sem. Volt egy rondácska lány aki nagyon kikupálódott, elegáns, szép nő lett. Az osztály visszamaradott kislánya is egy szexi nő lett, nem egy nagy szépség de vonzó. Az egzotikus nagyon szép lány még mindig az. Az osztály bohóca lány aki kb fiú számba ment viszont olyan gyönyörű bombanő lett, hogy nem hittem a szememnek.
2020. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!