Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit változtak a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változtak a csajok nálatok, amikor osztálytalálkozóra került sor aki régen az osztály legjobb csaja volt, most is az?

Figyelt kérdés

Vagy akinek a legjobb segge volt, most is neki van?

Az akkori "alfa" csaj, azóta is a legdominánsabb?

Volt olyan változás amin meglepődtetek? Ha igen akkor mi volt az, és hány év után?



2020. szept. 30. 20:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szombaton válaszolok rá. Már régen láttam a volt osztálytársakat. De szomvaton megfigyelem,már csak piénból is.
2020. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkivel sikerült találkozni az évfordulós vacsorán. Egyesekkel semmilyen módon nem tudjuk felvenni a kapcsolatot, eltűntek a többiek elől. Azok között, akikkel tartom a kapcsolatot vagy összefuttattunk a találkozón egyesek sokat változtak, mások kevésbé. Van akire szinte rá sem lehet ismerni, de jellemzően nagyjából ugyanaz a rangsor külső megjelenésre. Aki szép lány volt manapság is jól néz ki a korosztályunkhoz viszonyítva. Srácok között van olyan, aki tiniként is sportos volt és most is az. Néhányan felszedtünk pár kilót, de aki igényes volt a megjelenésére, az manapság is az. Vannak meglepetés emberek is. Volt egy eléggé csúnyácska lány, aki manapság dögös milf lett, hatalmas (igazi) mellekkel, igényes megjelenéssel. Van egy srác, aki duci volt, manapság sportos. Egy srác, aki lökött hülye gyerek volt, manapság vezető beosztású komoly ember. Egy nagyhangú renitens lány nagykövet lett, egy csendes srác pedig tévés vezető.

Kamaszkori szerelmem most is vonzó, de nincs családja, néha akad udvarlója, de szingli életet él. Nekem négy gyermekem van és bombázó nejem. Nehezen emészti meg ex-barátnőm, hogy nincs családja. (tartjuk a kapcsolatot, de nincs köztünk csak barátság)

49F

2020. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon nézem az embereket, de nem volt olyan változás vagy életút amin meglepődtem volna.

Sajnos én is egy csúnya buta szar maradtam.

2020. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy néznek ki. Bár csak fél év telt el az osztálytalálkozók között.xD
2020. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
20 éve érettségiztünk. Nálunk volt egy-két változás. Az egyik legcsinosabb lány mostanra eléggé meghízott, és az arca is felpuffadt, mondjuk, 3 gyereket szült közben. A másik még most is csinos, pedig ő is többször szült. Viszont vannak, akik jobban néznek ki most, mint annak idején, vagy inkább úgy mondanám, jobban illik a korukhoz a külsejük, mint diáklányként. Akit akkor csúnyának láttam, azt most egész kellemes külsejűnek mondanám. Persze, lehet, hogy az ízlésem is változott. Jellemre annyi változást tapasztaltam, hogy a két legtársaságkedvelőbb, legaktívabb csaj az utolsó két találkozóra el se jött. Ugyanez történt az egyik legnagyhangúbb, magát állandóan a középpontba helyező sráccal is, az első találkozó óta hírét se hallottuk.
2020. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A 10 éves érettségi találkozón még nem volt érdemi változás csak a legjobb csaj tekintetében. Szuper kerek popsi, kerek csipő, szép és nem kicsi mellek, nagy szemek annó. Ő egy oltár előtt hagyatás miatt elbálnásodott. Akkor kezdett kb. kimászni az érzelmi gödörből.

A 20 éves érettségi találkozón ehhez képest szinte mindenki változott, de kicsit. A legjobb csaj visszadelfinesedett, de nem lett karcsú (férj, gyerek). Akik szültek, azokon meglátszott. Nem lettek dagadtak, csak már nem lányos az alkatuk, főleg az arcon látszott a változás. Egyik-másikuk szinte olyan, mint a tablón.


aki régen az osztály legjobb csaja volt, most is az?

Az elsőt már írtam, a második nem jelent meg. A többiek tartották a sorrendet.


Vagy akinek a legjobb segge volt, most is neki van?

Az elsőt már írtam. A többieket nem néztem.


Az akkori "alfa" csaj, azóta is a legdominánsabb?

Két alfa csaj volt. Az egyik azóta saját jogán (közjegyző) és a férje jogán (ez meg az meg étterem) a város krémjéhez tartozik. A másik sajnos - gyerekkorból eredő - okok miatt érzelmi és magánéleti zsákutcába lavírozta magát. Ő nem karcsú, dundi alakját megőrizte, de látszik rajta a kudarca, őszül. Remélem egyenesbe hozza magát.


Volt olyan változás amin meglepődtetek? Ha igen akkor mi volt az, és hány év után?

Nem.

2020. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Érdekes módon nálunk nagyon jól megtartották magukat a nők 20 év után is, azaz a legtöbbjük. Kettő csaj elég rendesen elhízott, de rajtuk akkor is látszott már, hogy ilyen téren lesznek később problémáik.


Aki szerintem a legszebb seggel büszkélkedhetett, és amúgy is egy tűzrőlpattant, okos, vicces, laza, imádnivaló csaj volt, ma háromgyerekes anyaként is szinte ugyanolyan, a segge most is pazar, sportos az alakja, és az egész lénye, megjelenése ugyanazt az érzést váltja ki belőlem, mint akkor. Az ő akkori legjobb barátnője csaknem semmit nem változott, kicsit csendesebb és felnőttesebb, de azért ugyanúgy előbújik néha a hülye humora, a huncut vigyora hozzá, és pazar alakja van most is. Azóta is együtt van a férjével, az exosztálytársammal, akivel gimi alatt jöttek össze.


Volt egy kövérkés, nagy darab lány, akiből ijesztően vékony anorexiás lett, az osztálytalálkozón mindenki rémültem méregette, alig ismertük meg. Viszont egy egész jelentéktelen kis virágszálból egy igazi szépség vált, amikor véletlenül az utcán összetalálkoztunk, és beszélgetni kezdett velem, először nem ismertem meg, csak zavartam néztem, ki lehet ez.


De összességében azt kell mondjam, semmi drámai változás nem történt.

2020. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Akin nem győzök csodálkozni, az az osztályfőnöknőnk. A 15 éves találkozón pontosan ugyanúgy nézett ki, mint mikor ballagtunk. Azóta eltelt még pár év, és ahogy a Facebookos képeit nézem, még mindig alig változott. Ami még durvább, hogy a miénknél régebbi tablókon is olyan. Az a nő évtizedek óta kb. 35-40 évesnek néz ki. :D
2020. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Akkor vagy hegylakó vagy vámpír vagy rejtőzködő goauld. Mik a gyanús jelek?
2020. nov. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miert kell mindig mindenkinek meghiznia csak azert mert oregszik??
2021. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!