Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok őszintén! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén! Mennyire tudtok elfogadni kisebb szexuális teljesítményt egy férfitól, ha?

Figyelt kérdés
Tegyük fel évekig van egy barátotok, akinek kemény, megfelelő méretű farka van, és sok ideig bírja, akár több menetet is. Egy ilyen után teljesen esélytelen, hogy boldogok legyetek egy olyan fiúval, akinek nem olyan jo a merevedése, 5 percig bírja csak, és egy menetet? Tegyük fel más téren minden klappol. Mert van most egy csaj, aki hosszú kapcsolatból lépett ki, de nagyon félek, hogy rendkivül kiábrándulna belőlem szex után. 24f

2020. okt. 1. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A félelem jogos.
2020. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

A női nem kényeztetése sokakat érdekelt már a múltban. Behatóan tanulmányozták a témát.

Essél neki kamasutra, erotikus masszázs, tantrikus szex és egyéb hasonló témájú könyveknek. 1-2 hét okulás után olyan technikád lesz, hogy a nő már több orgazmuson átesik mielőtt a farkad egyáltalán sorra kerülne.

Továbbá, ha a szex lenne az elsődleges, akkor még mindig azzal a pasival lenne...

2020. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak farokkal lehet kielégíteni egy nőt.

Tájékozódj.

2020. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem esélytelen, bár az én páromra is az egyes számú jellemzők vonatkoznak. Viszont ha előtte képes kézzel-szájjal rendesen kielégíteni, akkor lehet még jó a szex olyannal is aki nem bírja olyan sokáig.
2020. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

A boldogság szerintem nem teljesen függ ettől.

Fontos ezt nem tagadom.

De ha szeretek valakit akkor elfogadom,hogy ő más.

Az a fontos,hogy kölcsönösen kielégítsétek egymást,ezt kézzel,szájjal,játékokkal is el lehet érni.

Szóval nem kell paráznod,hogy azért lesztek boldogtalanok mert az előző pasi jobb volt.Ami amúgy nem is biztos,nem?

Ne stresszelj rá mert még annál is bénább leszel mint amitől félsz.:)

2020. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A szex csak egy tényező a jó kapcsolathoz. Ha valaki agresszív suttyó akkor lehet bàrmilyen nagy csődör.
2020. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha minden alkalommal csak ennyi lenne, az nekem édeskevés.
2020. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nincs nagy étvágyam, de ez az alkalmak sűrűségére utal, nem a hosszúságukra.

Szerintem a mostani párom akármeddig bírná, én miután elmegyek, van még bőven dolgoznivalóm rajta... :D

valahogy nem fér a fejembe, hogyha ő bírja, akkor hogy lehet, hogy valakinek pár perc a max? (ez nem provokatív kérdés, tényleg nem értem) - csak lehet ezt gyakorolni, visszatartani, nem?

nem értem :D

2020. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos ot perc az nem szex.
2020. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#1nek igaza van.
2020. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!