Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális férfi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfi vagyok és undorom a férfi nemi szervtől a sajátométól is ez normális?

Figyelt kérdés

Én teljesen heteroszexuális férfi vagyok ezért undorom a férfi nemi szervtől nem fogdosok férfi nemi szervet mert hetero vagyok a sajátomét sem fogdosom mivel szerintem aki a saját nemi szervét fogdossa az vagy homoszexuális vagy biszexuális de biztos hogy nem heteroszexuális.


Én a női nemi szervet szeretem fogdosni.


Arra is gondoltam hogy átoperáltatom a nemi szervem női nemi szervé persze csak akkor ha az orvosok megengedik mivel azt szigorú biztonsági protokoll mellett csinálják általában Transzneműek ,de én nem vagyok Transznemű és heteroszexuális férfi vagyok aki undorodik a férfi nemi szervtől ezért nyilván sokkal jobb lenne reggel úgy fel kelno hogy nem egy szőrös pókot láttok a fürdőszobában hanem egy vonzó női nemi szervet.



Tehát hogy értsétek undorom a pénisztől de a múltban volt szexuális kapcsolatom férfival de az már a múlté és rájöttem hogy undorodom a pénisztől nem vonzodom hozzá.



2020. okt. 1. 20:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

Ez igaz, én heteró vagyok és nem vonz a pénisz.

És nem is maszturbálok.

2020. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Itt nem a kívánásról van szó. Egy heteró férfiből kb semmit nem vált ki a pénisz látványa, mivel neki is van. De te ugye a sajátodtól is undorodsz, plusz ha az illető shemale annak már tetszik a farka. Tehát neked nem is a pénisszel van bajod, csak fingod nincs az identitsádról, és még tiltakozol magadban.
2020. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodik, de annyi képtelen phaszságot írt már le, hogy élvezem, ha etethetem, mert a maga módján vicces, na.
2020. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Lol, akkor minden maszturbáló fiú (és lány) meleg? Kihalt volna az emberiség, ha ekkora tömegek nem vonzódnak az ellenkező nemhez.
2020. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%

Jah, máskor meg a shemalek-ról áradozol. Nálad elég komoly bajok vannak fejben.

Olyan hogy szexuálpszichiáter nincs (a pszichiáter mással foglalkozik). Csak olyan hogy pszicholóGUS akinek van szexuálpszichológiai képesítése is. Igen nagy szükséged lenne egyet felkeresned. Mondjuk a nemátalakító műtét előtt amúgy is kell szakvélemény és meghallgat egy. Totálisan teljes önképzavarod van (nem, nem az a baj hogy meleg vagy).

2020. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Másik kérdésben meg nőnek adtad ki magad....
2020. okt. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimplán idióta vagy, anyádéknak üzenem, hogy nem volt jó ötlet a csernobili buszos kiránduláson “gyermeket” csinálni.


Javaslatom, hogy vágd le, és edd meg, aztán gondold át az életed. 24/f

2020. okt. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Te agyilag zokni vagy!!
2020. okt. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Most elképzeltem milyen büdös lehet a fszod, sosem mosod valószínűleg, hiszen hozzá kell érni. Brrr!
2020. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
#15 nem vagyok meleg szerintem transzexuális vagyok transznemű mert kíváncsi vagyok milyen lehet nőként élni a férfiak utánad fütyülnek az utcán mindenki megbámulna ha szilikonos fenékel cicivel mennék az utcára.
2020. okt. 2. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!