Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes szexpartnert keresni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes szexpartnert keresni?

Figyelt kérdés

Számomra fontos a minőség, hogy ne csak egy monoton dugás legyen. A társkeresőkön hiába húz jobbra néhány aranyos, természetes szépségű csaj, ők párkapcsolatban tudnak csak szexelni.


Volt aki azt mondta nagyképűnek tűnök a képek alapján, de a beszélgetés kapcsán teljesen más lett a véleménye. :))


Ennyit számít egy "rossz" kép a nőknél? Ilyen keményen élnek alaptalan sztereotípiák?


(Például az "izmos kocka has= üres fej" )


2020. okt. 1. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Szexpartner keresőn.

És igen. Sokat számít egy kép. Hisz az az első benyomása a rád kattintónak rólad.

2020. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ja hogy hol találsz bombázó külsejű, természetes szépségű csajt aki csak úgy bárkivel dugni akar mindenféle kötöttség nélkül? Ha megtaláltad szóljál nekem is 😄

Avagy menj swingerbe, szoktak néha lenni nagyon csinos csajok is - igaz ők többest keresnek. Aki meg 1:1-ben akar dugni arra meg hatalmas verseny lesz, mivel tálcán válogathatnak a jelentkezők közül.

Képből meg olyat tegyél ki ami a lehető legjobban hasonlít rád. S került a pózer, műmájer képeket, attól mindenkinek herótja van.

2020. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oké, gondoltam kiteszek olyan képet, amin látszanak az izmaim is. Mert a csajoknak ez (!is!) fontos. Szóval nincs jó megoldás, úgy érzem. Illetve a társkeresős csajok többnyire szélhámosak, én ezt gondolom


(önbizalmat keresnek, de azt inkább a pszichológusnál kéne)

2020. okt. 1. 23:53
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha izompólóban feszítesz, meg pózolsz akkor ne csodálkozz... Már eleve azt a képet sugallod magadról, hogy csudi büszke vagy az izmaidra és legfőbb értékednek tartod. Legyen már egy kicsit kifinomultabb ízlésed, azaz vegyél fel egy sima rövid ujjút. A nők abból is lemérik sportos vagy-e, ahogy te is letudod checkolni egy nő mellét ha sima felsőt vesz fel és nem hasközépig dekoltált felsőt.
2020. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2#

Nem tudom mit értesz bombázó alatt. A minőséget a szexuális együttlétre értettem. Egy nem túlsúlyos, kedves arcú lányra vágyom.


4# Nem, nem izompóló. Strandon vagyok lefotózva. Nyilván a testemet mutatom (ha már szexkapcsolat akkor pláne), hiszen a kedvességemet, gyengédséget nem tudom szavakba önteni. Hiteltelen lenne egymagában


Az IQ szintemet leírhatnám, de az megint nagyképűsködésnek hatna. Nem?

2020. okt. 2. 00:15
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Lehet vitatkozni, de ha nők egyszer így gondolják akkor így gondolják. A strandon feszítős, felsőtestet mutogatós, pózer képekről az első benyomás ami beugrik hogy öntelt. A nők fejben másképpen működnek. Ha megérted, ráhangolódsz a gondolkodásmódjukra akkor félig nyert ügyed van. Ne azt hajtsd amit te szeretnél, hanem azt kell megérteni hogy a másik mit akar!

Okés, hogy csak szexet akarsz, de ahhoz a szimpátián át vezet az út amihez emberileg is el kell tudnod magad "adni".

Leírtam: ne pózer képet tegyél fel, hanem egy normális naciban, egy rövidujjúst. A nőknek röntgen szemük van (ahogy a férfiaknak is) így is látni fogják a testalkatodat.

Jól látod ne az IQ szintet írd le, hanem a kommunikáció során éreztesd. Az önfényezés sosem jó.

2020. okt. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
eropolis
2020. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"strandon feszítős, felsőtestet mutogatós, pózer"


Nem is láttad a képet. Miből gondolod, hogy feszítettem rajta??


A röntgen szemről meg annyit, hogy ha mutatnék két képet pólóban, nem tudnád megmondani melyik faszinak kockás a hasa.


Ugyan ez igaz a másik nemre is: van aki olyan jól fel tudja polcolni a melleit, hogy a legfigyelmesebb férfi szemet is félre tudja vezetni.

2020. okt. 2. 09:24
 9/11 anonim ***** válasza:
A kockás has nem elég ha izomról van szó. Az az izomtömeg ami már komolyan számít a nőknek, az bizony pólóban is látszik. Ha rajtad nem, akkor ne ezzel akarj hódítani.
2020. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom, h kockás hasa egy csövesnek is lehet...

Van rajtam izomtömeg is. Kifejezetten széles a vállam, és a karom sem vékony (ám mivel elég magas vagyok, ez annyira nem feltűnő, de tettem fel olyan képet is, ami pólóban ábrázolja a karomat)

2020. okt. 2. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!