Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek szerint én képtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint én képtelen vagyok nyalástól elélvezni? Van olyan, hogy valaki nem képes erre, ugyanúgy, ahogy a hüvelyi orgazmusra sem képesek egyesek?

Figyelt kérdés

Akármilyen nyalógép, tapasztalt casanova nyalt is ki engem, nem tudtam egyiktől sem elélvezni közben. Pedig mind kitartó volt és mindegyik azt mondta, hogy eddig minden nő elment a nyalásuktól, és elég sok partnerük volt előttem, már csak az életkorukból kifolyólag is.


:(



2020. okt. 2. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor maszturbálsz és a csiklódat izgatod, el tudsz tőle élvezni?
2020. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha kellően fel vagy izgatva és kizárólag a nyelvével ér hozzád a partner, akkor nincs más választásod, mint abból a stimulációból gazdálkodni, amit ez a művelet ad.

Ez egy olyan tortúra, mint a pénisz nyalogatása.

Ugyanaz a szerv női megfelelője a csikló és pont ugyanúgy működik.

Ha nem adsz neki elegendő stimulációt, akkor a hüvely izmaiddal kell segítened az orgazmus felépülését. Ezt nem jó gépies módon, erőteljesen csinálni.

Teljesen fel kell izgatni mielőtt bárki is elkezdene nyalni.

Minél kevesebbszer kell hozzáérni és minél lágyabban.

Tehát a tökéletes ellentéte annak, amit sokan csinálnak.

Olyasmi állapotba kell kerülnöd, mint amikor első alkalommal ért a combodhoz egy férfi, amitől átázott a bugyid és remegtél. Nagyon fontos a felizgatás.

Szerintem ez csak úgy lehetséges, ha jó néhány napig békén hagyod a nemi szerved és semmilyen módon nem stimulálod.

2020. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: Igen, akkor mindig el tudok élvezni.


#2: Nagyon jó részletes válasz, köszönöm!

2020. okt. 2. 13:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy mit mondtak..sok a nagyotmondó ff..)
2020. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam is mindenki el szokott élvezni, de ez persze számodra csak egy módon derülhet ki :)
2020. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Zuhanyfejjel is kipróbálhatod, az egy kicsit hasonlít a nyalásra.

Ha így sikerül, akkor az is lehet, hogy a valódi szexnél, gátlás bármi miatt nem tudod teljesen elengedni magad.

2020. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok csak nyalástól elélvezni. Csak ha ujjaznak és közben én simizem magamnak a csiklómat.
2020. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nem tudsz és akkor mi van? Nem az a lényeg, hogy hajtsd mint valami grált hanem hogy engedd el magad és élvezd a szexet!
2020. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudsz élvezni a kezedtől, akkor a pasik csinálják rosszul. Esetleg az is lehet, hogy annyira feszült vagy, amikor valakivel szexelsz, hogy az agyad gátolja ezt a dolgot. Olyan, mint amikor a pasi annyira izgul, hogy nem áll fel neki.
2020. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha élvezed, akkor el tudsz tőle élvezni. Hüvelyi orgazmus is tanulható, ez is tanulható csak valódi tapasztalt partner és önismeret, öngyakorlás kell hozzá.
2020. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!