Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub pasik, belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub pasik, belemennétek egy olyan szexkapcsolatba, amiben a lány "használ" titeket?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
gond nélkül 25f
2020. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon élvezném hogy mindent adhatok cserébe a semmiért. Vagy majdnem semmiért. Azért amit ad.
2020. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Csak szexuális értelemben használ? ... Hm, talán.
2020. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bele. De ahogy az elottem iro mondta: masra is hasznalhatna. Meg amugy hianyozna nekem a dominancia. Ha csak azt mondana, hogy gyere dugj meg igy es igy az nekem nem lenne onmagaban izgalmasabb egy sima szexnel. Ebbe sok nem szub pasi is siman belemenne. Nekem az kell, hogy a lany dominaljon, uralkodjon feletettem. Alazzon meg. Nekem ettol lenne euforikus erzesem.
2020. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bele :) 23f Bp.
2020. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, hogyha mellette feltudnék készülni az egyetemre, tehát nem hátráltatna nagyon semmiben, akkor persze. :D 23F
2020. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de az fájjon:).
2020. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élvezném szex terén!
2020. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!