Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A helyemben belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben belemennétek szexkapcsolatba? Egy jò ideje nincs kapcsolatom, a szex viszont nagyon hiányzik, egyéjszakázás nem az én világom.21/n

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném. Igen nagy a valószínűsége, hogy elrontjátok, mert nem tartjátok magatokat szigorúan a szabályokhoz.


23/L

2017. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet a félelmek miatt valamit nem megtenni, viszont azt mindig bánja az ember valamennyire. Ha megteszed akkor is ott a megbánás lehetősége, de ott a másik is hogy jól sül el és nem bánod meg. 27/F
2017. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazat mond. 18 F
2017. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Engem érdekelne,mert nekem sincs. :DS
2017. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs párkapcsolatom én sem vagyok az éjszakázás híve majd jön aminek jönnie kell egyszer talán írj ha gondolod 25F
2017. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

hát ez rajtad áll


Én pl régen egyáltalán nem tudtam volna kapcsolat nélkül szexelni, azóta "sima szexkapcsolatom" nem is volt és nem is tervezek, pedig lehetőségem lett volna jó pár, én a BDSM kapcsolatokat élveztem, de az erotikán felül is vágytam többre, nem elég csak a sima testiség számomra, az olyan üres


24F

2017. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

én igen.

34/f

2017. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező, biztosan kapod már az ajánlatokat:)


Azt gondolom, a szexkapcsolat csak akkor működhet, ha egyik fél sem szeret bele a másikba.. márpedig ahol szex van, ott intimitás van (jó esetben), ahol meg intimitás van, ott jönnek az érzések, törődés, odafigyelés.. és a szeretet, szerelem sem lehetetlen.


Ha nem tartasz tőle, hogy szerelmes leszel (vagy a másik fél zúg beléd!), hajrá! Ehhez mindenképp olyan partnert válassz, akiben megbízol. Legjobb erre egy barát.


(én nem írom ide a koromat és hogy férfi vagyok, mer' nem azért kommenteltem ide, hogy felajánljam szolgálataimat.)

2017. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Volt szexkapcsolatom, nagyon jó emlék, kár lett volna kihagyni. Egyetlen dolgot bánok pasikkal kapcsolatosan, az pedig egy olyan dolog, amit kihagytam....29n
2017. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 RRR ***** válasza:

persze,csak vigyázz az érzelmidre!

..

2017. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!