Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy hosszabb szex nélküli időszak után, olyan nőt szedtetek fel, akit "normális" esetben nem? Mert kevésbé vonzó, nem volt az eseted stb,.

Figyelt kérdés

#szexéhség, vonzalom hiánya, késő bánat
2020. okt. 4. 11:49
 1/9 A kérdező kommentje:

*akit "normális"esetben nem szedtetek volna fel?

Mennyire gyakori ez?

2020. okt. 4. 11:51
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen, a nyáron, egy túlsúlyos csajjal jöttem össze. Ő igazából a személyiségével fogott meg. Hát a szex nem volt a legjobb, de így is jobb volt mint a semmi.
2020. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor már inkább egy fullos prosti.

2020. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Volt. Azzal élünk, ami jut.
2020. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Emiatt nem tudok mesésen nagy számokat mondani arra, hogy hány csaj volt meg. Nem vagyok igénytelen, hogy bárki jó legyen.
2020. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és más oka volt de nekem is volt ilyen.
2020. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt,mentségemre szólva ki voltam éhezve nagyon. De szex közben eszembe sem jutott arra gondolni,hogy más körülmények közt szóba sem álltam volna vele.Pár találka után abba is maradt. Én 23 voltam,a nő 42,és nem valami szépség.Lehet részéről tovább tartott volna,de fűztek a haverok is,stb. Azért hálás vagyok neki,a sok jó szexért,és a tapasztalatom bővüléséért.
2020. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam. Szeretem a telt lányokat de o joval hataro tuli volt... egyszeruen a mosolya nagyon megfogott. Szexelni sem tudott valami jol meg szopni se. Utanna le is koptattam
2020. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak a felszénességed miatt.
2020. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!