Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha január óta nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha január óta nem voltam férfival, és nem is masztiztam csak "kívülről" akkor fájni fog az első szex?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen, és nem is kicsit!
2020. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell félni, nem fog fájni.
2020. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem egy önző, durva, figyelmetlen pasival csinálod akkor nem fog fájni!
2020. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehet hogy érzékenyebb lesz, de azért ez nem olyan lyuk ami benő.
2020. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Nem mindegy hogy januárban először voltál pasival, vagy már 10 éve "benne vagy az iparban"

2020. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem fog
2020. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogy fog fájni
2020. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem simán fájt mikor kimaradt egy év, pedig előtte, ahogy a 6-os írta, bőven "benne voltam az iparban". Hozzátartozik, hogy ittam előtte nem keveset, és rám nőként az alkohol ilyen igazi szárító hatással van - nem csak a szám, hanem odalent is. Ettől függetlenül abszolut éreztem, hogy ez most nem a szokásos berúgtam, és nem vagyok elég nedves sztori, konkrétan alig tudta a srác berakni. Ettől függetlenül számomra ez olyan fájdalom, ami kifejezetten kéjes és kívánatos, vicceskedtünk is, hogy másodszor vesztem el épp a szüzességem :D
2020. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!