Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Január elején szült a felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Január elején szült a feleségem, és mivel nagyon sok a teje, fejni kell ki belőle gyakran. Megkértem rá, hogy én fejhessem ki néha és megengedte, őszintén szólva elég izgi, másoknál is van ilyen vagy ez egyedi jelenség?

Figyelt kérdés

Vagy csak magatoknak csináljátok?

Persze hogy ha nincs párod akkor csak magad csinálhatod nyilván.

Néha megpróbál az ember olyat amit még nem csinált és menet közben jön rá hogy ez jó dolog.

Remélem ezért nem fognak ostorozni a kedves Hölgyek.



2016. máj. 4. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nekem is a férjem fejte, mert már nem volt hozzá erőm. Én valahogy nem éreztem benne szexuális töltést, szerintem ő sem.
2016. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már alig várom, hogy fejhessem a párom :)

Nem vagyok perverz, inkább kiváncsi, hogy milyen lehet szájjal megszívni és milyen íze van.

Plusz neki egy része bennem lenne, ami elég felemelő érzés lehet.

2016. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tök jó hidd el, csak sokan perverzkedésnek tekintik, pedig hülyeség, nagyon izgi főleg ha nagy kerek a cici, bár az borzasztóan, sőt iszonyúan ritka szerintem
2016. máj. 4. 13:55
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi, ha nem lesz sok teje, akkor alig fogod fejni a párocskád -sajnos-
2016. máj. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!