Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy meglepődtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy meglepődtetek azon, hogy mennyire vad a nő az ágyban amikor ki sem néztétek volna belőle?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
máj. 16. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Helyes, aranyos lány volt. Olyan átlagosan szép, de semmi extra. Személyisége is ilyen visszafogott, csöndesebb volt. De mikor a szexre került a sor, egészen más arcát mutatta. Én azt hittem, hogy nekem majd mindenben kezdeményezni, hát nem.

Már az első együttlét és elég szenvedélyesre sikerült. A második alkalomkor pedig egyenesen azt mondta szex közben, hogy "dugjál meg seggbe is" (így szó szerint). Eléggé meglepődtem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen vadóc. Vibriből is több volt neki.

máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es: mi lehet hogy ugyanazzal a csajjal voltunk? :D
máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Kollégiumban egyszer az ajtónk előtt feküdt egy hiányos öltözetű csaj. Mondtam szobatársamnak itt fekszik egy halott k.rva az ajtónk előtt! Levette a fülest odajött, hogy valóban. Mikor később visszaértem zuhanyzásból a szobatársam a hulla részeg kiscsajt kúrta seggbe. Emlékszem ásványvízzel mostam ki a seggét, hogy én is megkúrhassam. Szobatársam jó darabig együtt volt vele mint kiderült róla valami kattos pszichés csaj volt aki élvezte ha kínozzák, de hozzá kell tenni ronda volt szegény, esetlen tinilány teste volt. Mikor szakítottak mondtam neki hála az égnek nagyon ronda volt jól tetted, hogy kibobtad. Azt mondta kár mert mindent meg lehetett csinálni vele simán mentba seggből szájba. Mondtam neki az ilyet feleségül kell venni nem kidobni, de hogy én nem ezt mondtam az előbb, de mondom az mindegy. Az a kiscsaj olyan volt, hogy elmész mellette az utcán aztán meg kiderül róla, hogy követeli a gec.it.
máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Volt.
máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alig várom, hogy meglepődjek ilyen téren. Szerintem ilyen lány nincs is.
máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
3 voltam, miért lettem lepontozva? Vicc egy az oldal, fusztrált kis pöcsű gyerekek, meg homokosokkal van tele, pár darab dagadt nővel kiegészve akik osztják az észt, meg akik recskáznak arra ha valaki megválaszolja, hogy lenyeli. Több örömötök ne legyen az életben.
máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as azért lettél lepontozva mert úgy beszélsz a lányról mint egy tárgyról, valamint gusztustalanul kihasználtatok egy részeg lányt!
máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azok is. A férfiak építettél fel a világot, a nők dolga a család. Csak hát ők is ki akarták venni a részüket, egyenlők akartak lenni itt az eredménye. Minden második házasság gatya, mindenki félrekúr mindenkivel, hazugságok, szerencsétlen önző és beképzelt gyerekek, a férfiaknak semmi szerepe a házasságban a kereseten kívül kuss van otthon. A nők meg azt hiszik ez jó lesz nekik. Amikor meg vannak baszva rendesen és fegyelem van akkor tud működni rendesen a család.
máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, hasonló az 1-es válaszolóhoz. Csak itt annyi különbséggel, hogy a csaj a bdsm világát szereti, megkötözés, fenekelés, póráz, stb. Abszolút nem mondta volna róla senki, de a szexben hihetetlen tüzes volt. Sajnálom, hogy külföldre költözött.
máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!