Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan szitu,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan szitu, hogy nagyon rátok jött a kanosság de nem volt alkalom maszturbálni? Pl nem voltatok egyedül, koliban stb

Figyelt kérdés
Ilyenkor hogy oldjátok meg a maszturbálást ha sokáig nem tudtok egyedül lenni? 24/F privátba is lehet írni ki hogy oldja meg.

2020. okt. 7. 07:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen nem volt. Ha rám jön, akkor egyedül vagyok vagy megdugok valakit.
2020. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért egy gyors tárürítést a budin meg lehet oldani.
2020. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek valami olyan helyre, ahol pár percig egyedül lehetek.
2020. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Williamspear ***** válasza:
29%

Jószág, te hány éve jársz felsőoktatási intézménybe?

Nem kellene inkább dolgoznod?

2020. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Eleg sokszor van ez de szerencsere minidig van valami csaj ami oldja a feszkot :D
2020. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Volt sokszor: suliban anno, aztán munkában, utazás közben másokkal, stb. Rettentő kellemetlen, legutóbb annyira felizgultam, hogy átázott még a nadrágom is kicsit az előválladéktól. Gyenge vagyok fejben, mert nagyon ráizgultam valamire, és mikor arra gondolok, hogy nem gondoljak arra, csak mégjobban áll... Legutóbb ahogy beszabadultam egy WCbe, asszem 20 másodperc kellett, és ömlött a sok sperma belőlem. 24f
2020. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Én táboroztam a családdal egy hetet. Kb az 6. Napon már nagyon kész voltam. Azt mondtam hogy elmegyek sétálni az erdőbe, és néhány bokor mögött kivertem :D

Az akkor nagyon jól esett.

2020. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Buszon utaztam, mellettem meg egy fiatal srác ült, aki nagyon beindított. Próbáltam kézzel takarni, hogy a rövidgatyában áll, de észrevette. Gondoltam már úgyis mindegy, belenyúltam és elkezdtem verni a gatyába. Erre ő is felizgult és nekiállt ő is. Majdnem egyszerre mentünk el.
2020. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol megoldható. Kocsi,wc stb.
2020. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Wc n pár perc
2020. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!