Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan szitu,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan szitu, hogy nagyon rátok jött a kanosság de nem volt alkalom maszturbálni? Pl nem voltatok egyedül, koliban stb

Figyelt kérdés
Ilyenkor hogy oldjátok meg a maszturbálást ha sokáig nem tudtok egyedül lenni? 24/F privátba is lehet írni ki hogy oldja meg.

2020. okt. 7. 07:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyen munkás tábor csapatépítő szerűségben. Késtem a reggeli értekezletről. Lebasztak. Leszartam.
2021. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok de a wcn meg lehet oldani. Ismerősöm munkahelyen is ott oldja meg amikor épp felizgat ja valaki annyira
2021. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer elkap az inger,nehogy ne lehessen már megoldani hogy rárántsak!😁
2021. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

WCn simán megoldható, nekem is volt már rá példa melóban is.

26/F

2021. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is szülőkkel való nyaraláskor volt a legdurvább ilyen, egy szobába voltunk 4en tesommal meg velük és még a wc-n is necces lett volna, egy hét volt a nyaralás és 5. napon már nem bírtam tovább, előtte este alig bírtam elaludni, amikor felkeltem már azthittem felrobbanok, és inkább nem mentem le reggelizni mert aztmondtam rosszul agyok csak hogy kiverhessem

amúgy máskor ha ilyen van akkor szenvedek, és az első adandó alkalommal azonnal csapom ki, nehezen viselem, és könnyen felizgulok xd

2022. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Legdurvább az volt mikor a gatyámba élveztem 🤣
2022. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!