Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen kevés a szadista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés a szadista lány?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtem a BDSM-el, én azt hittem, hogy minden csaj domina és az összes fiú szub..

De már úgy vettem észre, hogy alig van domina csaj, aki van az is puhány, nem akar rendesen megverni. Még a videókon is nagyon látszik, hogy meg van játszva, a pasi nem kap rendes verést. Szinte az összes csaj szub



2020. okt. 7. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert a nők kevésbé betegek mint a pasik
2020. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát így nem is lesz soha barátnőm
2020. okt. 7. 08:50
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
1-es ez nem feltétlenül igaz, csak nem merik elmondani... :D
2020. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nezd. Szub fiukent kb 15 eves korom ota keresek dominans (nem szadista) lanyt es nagyon elvetve akadtak csak eddig olyanok akik tenyleg azok is voltak. Kell hozza egyfajta lelki serultseg amugy, szoval tenyleg ritka az aki valoban elvezi lanykent az ilyesmit. 5 eve keresek es eddig 2 olyan lanyt talaltam akik korosztalyban stimmeltek, nem smpixien voltak fent es valoban dominansak voltak, szoval nehez partnert talalni. Na meg ottvan az is, hogy lehet, hogy az agyban stimmeltek, de amugy meg masban nem.


Amugy sok nyitott lany van aki a kedvedert belemenne effajta jatekokba, de az nem az igazi. Nekik se annyira elvezetes es neked se, ez szinten tapasztalat.

De azert sok sikert a keresgeleshez, ne add fel. :D smpixien talan konnyebb dolgod lesz.


20/F

2020. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Keresgélj a molettebb nők terén nekem az a tapasztalatom ők azok akik jobban igénylik az efajta szórakozást
2020. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Akkor csak az a lényeg, hogy ne szub csajt fogjak ki?

2020. okt. 7. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Az a lényeg, hogy azért van több sub csaj, mert az evolúció során, úgy fejlődött ki az ember, hogy a férfi az erősebb, a nő a gyengébb fizikum, így ebből fakadóan, ösztönös az egész.

Én pl a sub csajokat imádom.

Kölcsönös megbeszélés alapján, hogy mit lehet, mit szeret, velük élveztem a legjobbakat.

F

2020. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én utálom a sub csajokat meg a dom férfiakat is
2020. okt. 7. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi lenne,ha a barátnőd azért verne el teljes erejéből,hogy ezzel hátha elveszi a kedved a további ilyesfajta játékoktól, efféle igényeidtől? D
2020. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 De La Cruse ***** válasza:

Nem kevés.

Érzelmileg sokkal szadizósabbak mint a férfiak.

2020. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!