Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ennek az oka? (latin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka? (latin fétis)

Figyelt kérdés

A párom oda van a latinos, romás kinézetű nőkért. Én szőke vagyok és kék szemű, nagyon jó a kapcsolatunk minden téren, de ez nála valamiféle fétis. Ilyesmi hogyan alakul ki? Hogy tudnám meglepni valamivel ami ehhez kapcsolódik szerintetek? Paróka, kontaktlencse? Vagy ez idétlen lenne? Várom az ötleteket, és az okára is azért lennék kíváncsi hogy hátha abból kiindulva ki tudnám elégíteni az ilyen jellegű vágyait.

N



2020. okt. 7. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
megtanulsz olaszul
2020. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! :)
2020. okt. 7. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Szórjál magadra hamut, vagy szenet! 😂😂
2020. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
ez bőven nem fétis. Alapjáraton én is kreol csajokat szeretem...de ha összejönnék egy szőke kékszemü csajjal,az maradjon olyan amilyennek megismertem,ne akarjon "latin" lenni. Valami megtetszett benne/rajta ne tüntesse el.
2020. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert bolond, én meg oda vagyok a szőkékért, de sosem lesz egy sem, Vidd el Grancanariára, és ereszd el három nap szabadságra, majd úgy jön vissza hozzád mint egy kiskutya
2020. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem nagyon tudsz olyan irányba változni. Bár attól függ, esetleg ha nem hófehér a bőröd hanem szépen le tudsz barnulni az jó lehet.

De szerintem az egyetlen lehetőség ha megengeded neki hogy másokkal is szexeljen.

Azt meg kell mondjam ha az olyan csajok jönnek be neki, és ez tényleg mániája, akkor nem biztos hogy együtt öregedtek meg.

Amúgy fura, úgy tapasztalom hogy a legtöbb pasinak a szőke kék szem az idealja.

2020. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szervezz meg egy hármast egy roma/latinos nő bevonásával.
2020. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb meg fog csalni, erre készülj fel.
2020. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!