Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok már olyat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyat hogy egy nő javasolta,hogy domina szerepben ő megvesszőzze (megkorbácsolja)kicsit a párját?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről.
2020. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát,hogy ilyet csak ffi szokott javasolni?(hogy a nő őt kicsit pálcázza,vesszőzze)
2020. okt. 7. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

szub fiúkent engem izgatna, ha megkorbácsolnának. vagy a pálcázás is tetszik, akár fenéken, akár mondjuk talpon. :D


mondjuk a lelki fájdalmat jobban kedvelem, szívesen lennék valaki valódi szolgája.

2020. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

3-as: Nem az volt a kérdés, hogy téged szub fiúként mi izgatna


-

Én még nem hallottam ilyenről

2020. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
4es a kerdes szinten nem az volt, hogy hogyan tudsz okoskodni egy masik kommentelonek
2020. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem hiszem hogy a nők alapból ilyet szeretnének. Ők inkább a sub szerepre vágynak alapból.
2020. okt. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en megcspkodtam jol a parom, es vegig alaztam... Mind2en elveztuk🙃

30/N

2020. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, imádom csinálni!

(nem kérek privit, van párom)

34N

2020. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyik oldalon egy srác irja,hogy egy hölgy előzetes egyeztetést követően kinozgatja:

"Igen, két hetenként van benne részem. Nádpálcával szoktam általában ötvenet kapni egy jó barát szadi nőtől. Nagyon fájdalmas, de nagyon élvezem, és Ő is, mert így az igazi. Próbáld ki Te is, a fantáziálás kevés."

2021. febr. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!