Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Neten beszélgetek egy sráccal. Azt álmodtam hogy lefeküdtem vele. Ma is beszéltünk és valahogy olyan fura érzésem van vele kapcsolatban hogy szeretnék találkozni meg ezt azt csinálni vele.Ilyen az álom előtt még nem volt. Köze van ehhez az álmomnak?



19/L



2020. okt. 10. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen!
2020. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert legbelül akarsz tőle valamit.. Ezért volt.

30N

2020. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az álmod talán a belső tudatalattid kivetülése lehetett. Rá vagy izgulva a dologra, és ez így jött ki. Ha ezt a valóságban is megéled, benne van a pakliban hogy óriásit csalódsz. :D Mert mi van ha a fickó, gyenge az ágyban? Persze ezt csak egyféleképpen tudhatod meg...Nosza rajta, dobd szét a lábad! :D
2020. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2020. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Köze van. De nem valóságos.

Én egyszer azt álmodtam, hogy megdugott a főnököm, pedig rettenetesen utáltam. Utána állandóan a közelében akartam lenni.

2020. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván arról álmodsz, ami napközben is foglalkoztat. Nincs ebben semmi különös, és nem is kell beleképzelni semmit.
2020. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért van mert nagyon akarsz dugni azzal a fiúval!! Dugj vele minnél hamarabb! Sok sikert!
2020. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átéltél vele valami jót álmodban, ezért keresni akarod a társaságát mert most van vele egy kellemes képzeted, ki akarod próbálni hogy a valóságban is olyan jó-e mint álmodban. Az hogy ez csak tévképzet vagy valóban olyan lehet mint amilyet álmodtál, kiderül ha előbbutóbb kipróbálod, de nem muszáj elsietni, sok sikert 👌
2020. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tuti jó lesz vele! Próbáld ki!!

Sok sikert és sok boldog évet ha komoly kapcsolatot akarsz!

2020. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!