Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként izgat, ha más párok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként izgat, ha más párok magánéletében turkálhatok. Hallgatom hogyan mesélnek arról, ahogyan szexelnek, miket és hogyan csinálnak, szetintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A férfi és a női tag dolgai egyaránt érdekelnek, talán van bennem biszex hajlam is. Nem próbáltam még ki, de nagyon izgatna ha becsatlakozhatnék egy párhozis akár. Egyébként van pasim és tök jól elvagyunk de ez mindig is izgatott... szerintek ez nagyon nagy gond? Vagy normális? Légyszi ne trollkodjatok ha lehet.

2020. okt. 10. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Normális, a legtöbb ember szeret más szexuális ügyein csámcsogni. Nem véletlen, hogy például az Origón minden második irmány ilyen témájú.
2020. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A bulvármédiában a helyed! :)
2020. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szex kérdésében én is szeretem beleütni az orromat mások dolgába. :D
2020. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Enis kifejezetten.. akkor ha jól értem nektek eznem lenne gond? Ha egy lány ilyen lenne úgy értem. A szexuális életemettől eltekintve teljesen normális, a barátommal nagyon jó a szex meg úgy az egészkapcsolatunk. Csak ez a kis plusz kellene... :)
2020. okt. 10. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#20.23 Nem jól érted. Sok ember ilyen, de engem zavarna, ha ilyen társam lenne. (1-es vagyok)
2020. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Meséljek? 😀
2020. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igeeen legyszike. Ird meg priviben a mailed es irok
2020. okt. 10. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy ezt a barátod mennyire tolerálná. Vagy az ő tudta nélkül próbálkoznál?
2020. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az ő tudta nélkül inkább ha lehet.
2020. okt. 10. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Szóval magyarul megcsalnád őt, értem. Ha ő tenné ezt, téged nem zavarna? Most írod hogy minden tökjó, jól megvagytok, mégis ilyeneket forgatsz a fejedben. Na ez a nem normális, amikor már jódolgában azt se tudja valaki hogy mit csináljon. Sajnálom a barátodat. Szerintem jobb lenne ha inkább megmondanád neki hogy mire vágysz, és őt is beveszed, vagy egyáltalán megkérdezni mit szól ehhez. Mondjuk ha én megtudnám hogy a hátam mögött ilyet tervez a barátnőm, repülne mint macska ugyebár tudod hova..
2020. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!