Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme BDSM játékba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme BDSM játékba kezdenem egy olyan lánnyal, akit nem ismerek régóta és nem bízom benne?

Figyelt kérdés
Félek hogy bántani fog, kárt tesz bennem vagy ilyesmi

2020. okt. 11. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nincs a bizalom az alapja az egésznek.
2020. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ha felmerül benned ez a kérdés, akkor nincs értelme. Ez egy hatalmas bizalmon alapuló dolog. Én személy szerint csak olyannal mentem bele, akiben teljesen megbíztam. Ha nem bízol meg benne, akkor hagyd a csudába. Persze ez csak az én személyes véleményem.

35N

2020. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem bízol a domináns félben akkor nincs - akkor inkább menekülj, nagyon könnyen lehet belőle "badtrip". S jogosak a félelmeid a szürke ötven óta rengetegen gondolják hogy megnéznek pár videót, majd bemennek egy shopba pálcát venni és hatalmas domoknak/domináknak kiáltják ki magukat, de még csak nem is kapargatják a felszínt sem.
2020. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs bizalom, akkor értelmetlen az egész


nekem többen a kezükbe adták magukat, nem csak erotikus téren, ilyenkor elég nagy hatással vagyok az egyénre, az alárendelt félre, ha nem bízok benne, vagy ő nem bízik bennem, akkor inkább ez egy negatív hatást fog kelteni, hogy "vajon mit kér legközelebb?" vagy "vajon betartja e a szabályokat, nem hazudik"

ilyen érzésekkel értelmetlen a dolog

2020. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De amúgy tetszene, csak még nem ismerem. Mi van ha agyonver vagy súlyos sérülést okoz
2020. okt. 11. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha először megismernétek egymást? Nem értem az emberek miért rohannak keresztül a saját életükön, hogy minél hamarabb eláshassák őket...
2020. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 De La Cruse ***** válasza:
62%

Ha nincs bizalom akkor tartsd magadtól távol.

Akadt aki úgy járt, hogy ráfogták, hogy erőszakoskodott és a lány beleegyezése nélkül tett meg dolgokat.

Érdemes játszadozás előtt papírra fektetni az elvárásokat és a határokat.

A szabadságoddal játszanak olyanok is akikben bízol.

Nemhogy azok akikben nem bízol.

Nem akarsz sem hat hónapot sem éveket ülni egy lökött miatt sem.

2020. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, te hülye vagy, ha engem agyonvernek amiatt miért én ülnék?
2020. okt. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!