Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van értelme újból kezdenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újból kezdenem egy bonyolult kapcsolatott a volt ex barátnőmmel?

Figyelt kérdés

21éves vagyok a volt ex barátnöm pedig jövőhónap ban lesz 20 !

Már régebb óta ismerjük egymást ! Sokat randiztunk jártunk de szex kapcsolatra csak tavaly év elején került sor !

Mivel ő maga a szex miatt szeretett belém igy már alapból rosszul indult ez a kapcsolat az én véleményem szerint !

Lényeg az az hogy ő próbált nekem megfelelni és le mondta a csládját és mindenki más ellen peóbált uszítani engem ! Sajnos bedöltem és ez miatt gyengébb igenis eléggé megtört multja miatt gyengédebben kezeltem mint egy átlagos más barátnöt ! Szóval idövel kinött egy rossz személyisége miszerint szó kiforditó manipulativ betyár kétszinű embert ismertem benne ! Erről nagyon sokat beszélgettünk és igaz nehezen de sikerült kiölnöm belöle ! Amikor kezdett jó lenni minden (sajnos) becsúszott egy baba ! Kettönk döntése szerint megtartottuk !

Igenám csakhogy én sajnos túlságosan is féltékeny voltam mert ismertem és az elejében! Nem tudtam bizni benne 100százalékosan !

Ez miatt eltoltam és kiszeretett belölem.Most lelépett 22.hetes terhesen !

Nem hivott és nem keresett! De mégis féltékeny és ugy tesz mintha együtt lennénk! Ez miért van ? Miért kötődik hozzám ?

Mit tehetek hogy ujból együtt legyünk ?

Mert az igazság az az hogy elkapkodtunk bizonyos dolgokat! Hamar össze költöztünk ! Hamar hagytunk gyereket !

De viszont én szeretem és a gyereket együtt szeretném fellnevelni vele !

Az ő részéről viszont nem ugy látom mint ha hiányoznék ! Nem keres,nem hivogat,nem is nagyon érdeklem !Elvan magának de viszont mégis próbál sakba tartani hogy vissza jön ekkor meg akkor de még sem álta szavát egyszer sem !

HHonnan tudnám megtudni hogy szeret e engem ? Hogyan tesztelhatném ezt ? Ha vissza is jönne működne egyáltalán ?



A válaszokat elöre is köszönöm ! ! !


2019. márc. 13. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ember! Vagy "volt barátnőd", vagy "exbarátnőd" van. Olyan nincs, hogy volt ex barátnő! Legyél már egy kicsit igènyesebb!
2019. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs értelme
2019. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi a foglalkozásod?
2019. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérd meg, hogy jöjjön vissza
2019. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
neked beakadt a felkiáltójeled !!!!! ?????? !!!!!!!
2019. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez vagy egy nagyon jo kamu kerdes vagy te tipikusan az az ember vagy,akik miatt lenezik a szakmunkasokat. Ha nem kamu, akkor iszonyuan putris az eleted meg az iraskeped is. Csak az ilyen buta emberek,mint te miert szaporodnak?
2019. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fontos, hogy szeret-e. Szeretni valakit könnyű. A kérdés az, hogy képesek lennétek-e egy hosszú távon is működőképes kapcsolatoto kialakítani. Miből gondolod, hogy ha visszajönne hozzád, ezúttal jobban működne bármi? Mi változna?
2019. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hosszú rövidebb mesét találj ki
2019. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!