Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy szeretném kipróbálni a 3as szexet hogy én,ő,és még egy fiú? 20L

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, hogy a fiúdnak vannak-e bi hajlamai... Ha nincsennek akkor nem biztos, hogy élvezné a dolgot.
2020. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Kamu. Ilyet lány nem akar. Te egy 40-es pocakos könyvelő vagy elhízva, aki most ezen fantáziál. Gyenge volt.
2020. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Pont ugyanígy! Nekem is volt ilyen és bele ment a 3asba 😊 azóta imádom ! 23/L
2020. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Engem izgatna ha kukkolnám ahogy csajom dugják..
2020. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne hozzá melegnek lenni. teljesen hetero vagyok, de simán bennelennék ilyenben ha a csajom ezt akarná.
2020. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Előbb probáld meg, hogy beszervezel egy csajt harmadiknak. Ez lehet akáreglepetés is. Szerintem nem lenne ellenvetése. Azután négyesben, és végül jöhet a 2 srác 1 csaj felállás.
2020. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy vibrit és kérd meg használja benned miközben sz.pod. Ami egyébként izgalmas lenne a párodnak, de ettől függetlenül pont úgy ahogy fent leírtad. Beszélgetés közben elmondod, hogy szoktál róla fantáziálni illetve felmerült benned milyen lenne kipróbálni "csak úgy elméletben". Utána meglátod mit reagál rá a pasid.

Tanács: ne ismerőssel próbáljátok ki és ne is mondj nevet, hogy kivel, mert féltékenységet tud kiváltani.

2020. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nem vagyunk egyformák, lehet ő számodra pozitívan reagálná le ezt a kérdést.

Én még mondjuk, kidobnálak gondolkodás nélkül.

Mert nekem az nem párkapcsolat, ahol a csajom azt szeretné, hogy más kolbászát szopkodja.

De mondom én ilyen vagyok, lehet ő madár, vagy vannak cucckold hajlamai.

Kérdezd meg tőle mindenképp!

F

2020. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!