Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan potencia növelőt keresek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan potencia növelőt keresek ami kifejti hatását szexuális ingerlés nélkül is. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek.

Kiprobáltam sok potencia növelőt, de egyik sem használt.. van erekcióm ha egyedűl vagyok. Valószínüleg teljesítésí kényszerem van. Olyan kapszulára lenne szükségem amely kifejtí hatását szexuális ingerlés nékül is. Válaszokat előre is köszönöm.



2020. okt. 14. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a leghatasosabb a punci
2020. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Követem! Most jönnek a lepontozàsok, èn 33 ffi, ès van egy 64 èves hölgy, arànylag egyben is vana kira ellenète, de csak 64 èves... de iszonyat gazdag, minnèl jobban teljesítek, annàl hàlàsabb, de kell 1 kis tuningoló hozzà.. megbeszèltük, ez a kapcsolat erről szól!
2020. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: De mit használsz?
2020. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyedül minek?

És milyen teljesítési kényszered lehet egyedül?

Én ezt nem értem.

2020. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Probáltam kamagrát, boom boom-ot de ezek szexuális ingerlés hatására müködnek, nekem olyan kapszulára van szükségem ami, kifejti hatását szexuális ingerlés nélkül is! És kedves 4-es kommentelő férre értelmezted amit ki írtam, nem egy magamban van teljesitési kényszerem, hanem az adott nővel akivel most vagyok. :) ha tudtok segíteni nagyon megköszönném.. sokat keresgéltem a neten, de nem találtam olyat ami ingerlés nélkül is müködésbe lép!
2020. okt. 14. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Azért ezt is embere válogatja,kinek hogy hat,és reagál rá a szervezete..vérböséget okoz,de nem feltétlen csak áll és áll majd fél napot a farkad a nagy semmire,semmiféle külsö hatás nélkül..de ezért mondom biztos van akinek jobban úgy hat..én pl szoktam néha késleltetöset használni,Kamagra Supert,de van hogy csak érzem a fejembem a hatást,kicsit ég az arc orrdugulás stb,és mégse áll a farkam...beallok a zuhany alá,vagy épp csak megfogja a csajom a farkam vagy kicsit megmarkolaszom magamnak és kökemény azonnal,szóval még túlzott szexuális hatás sincs ugymond ekkor..utana meg aztan ha Dallast nézek szopás vagy lovaglás közbe a tvbe,és cigizek közben,kb akkor se lankad le mert olyankor már nem kell annyira arra koncentrálnom hogy nehogy elpuhuljon...
2020. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pénisz állító készülék az tartósan óráig kő kemény hatású. Igaz 114 000 Ft de, egyszer kell megvenni. Élettársam nagyon hosszú időn keresztül, sokszor tud élvezni.
2020. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!