Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nem szereti ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szereti ha gumi nélkül megyek el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt nyilván csak a férfiak értik, de gumi nélkül sokkal jobb elmenni mint benne. Viszont nem szereti, kb 10-ből egyszer megengedi, azt is hosszas unszolás után, általában a pocijára. Közben látszik rajta mennyire nem szereti.

Jobb szeretném ha többször megengedné de nem hajlandó.

Próbáltam kérni rá, de 90%-ban csak azt a választ kapom hogy "miért, így nem jó?". Pedig sokszor felhoztam már.

Nem hiszem hogy olyan nagy dolgot kérnék tőle. Mit gondoltok?


Nyilván nem ez a legnagyobb problémám jelenleg, de attól zavar.


F28


2020. okt. 14. 19:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
ez kérdés? szakits...
2020. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Hát... Pedig ez csak rosszabb lesz.
2020. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy a szex úgy maga milyen?
2020. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, olyan "közepesnek" mondanám, Ő jobban élvezi mint én. Javarészt romantikus, lassú. Sosem hagyja hogy időnként úgy jól megdöngessem. Hogy néha kicsit kurw@s legyen, soha fel sem merült. Bár szenvedélyes az tud lenni, de azt is Ő élvezi jobban mint én.

Valóban frigid.

2020. okt. 14. 20:30
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Volt ilyen barátnőm. Undorodott az ondótól. A lehető legtávolabb akart lenni tőle. Őnző csajszi volt mondjuk. Az rendben volt, hogy én kinyaljam, de ő semmi pénzért nem vette volna a szájába. Amikor meg elmentem, akkor mindig sürgetett, hogy dobjam már ki azt a gumit, vigyem az ágyból.

Nem is voltunk együtt sokáig...

Szerintem egyáltalán nem kérsz nagyot te sem. Értem én, hogy ha valaki valamit nem akar, akkor azt ne erőltessük, de mondjuk ha mindenki enged egy kicsit, akkor megbeszélhető valami kompromisszum.

Meg amúgy a férfiaknál a szex ondóval jár. Nem tudodjuk visszatartani. Ha nem tetszik, akkor menjen a nő és próbálkozzon inkább a nőtársainál, vagy vegye tudomásul, hogy ez hozzá tartozik a férfiakhoz, mint a piához a másnap.

2020. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%
Na b.meg szép kis kapcsolatotok lehet ha a párodról azt gondolod hogy frigid, meg ennyire nem passzoltok össze az ágyban. Mi a francért vagytok még együtt? Engedd szépen útjára, ő is talál olyan pasit akinek a tökéletes lesz, meg te is magadnak olyan partnert aki neked az lesz. Nettó időpazarlás, raboljátok egymás idejét.
2020. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
"Bár szenvedélyes az tud lenni, de azt is Ő élvezi jobban mint én.Valóban frigid." Ezt meg hogyan érted? A szavak jelentését ismered?
2020. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg lehetőleg nyugodtan, hogy ez a helyzet, aztán ha nagyon hajthatatlan akkor jobb külön szerintem, a rossz szex elöbb utobb kihat úgy si a kapcsolatra.
2020. okt. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Most ha jól fogom fel, a csaj nem engedi, hogy ovszerrel a farkadon a puncijaban elvezz el? 🤔🤔 Hat ebben az esetben tényleg nem jó csajt fogtak ki. Ez mar azert beteges. Most vagy a spermatol undorodik vagy görcsösen fel a gyerektől. De hát egyik se jó. Hat őszintén én ilyen nő mellől lelepnek.
2020. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Öcséééém, én a helyedben nagyon gyorsan kirúgnám. ha ennyire undorodik tőled mindenhogy akkor minek van veled? smárolni is folpakkon át hajlandó csaj? Jéézusom.
2020. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!