Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek a barátnőm gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm gumi nélkül szereti?

Figyelt kérdés

Nem szedd fogamzásgátlót megszkításos módszert alkalmazuk és időbe is kiszoktam venni. De volt, hogy nem sikerült és nem tudom rábeszélni, hogy szedjen valamit és a gumit se szereti azt mondja, hogy zavarja meg ég tőle.

És akár hányszor említem neki, hogy védekezünk mindog össze veszünk vagy azt mondja, hogy akkor nem sexelünk. De gyereket még nem szertnénk. Azt mondja az előző barátjával is így csinálta és ő így szereti.

Mi tévő legyek???


2010. máj. 23. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ott hagyod,vagy elfogadod.
2010. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülye? Nem tudja hogy teherbe eshet? Kérdezd meg, hogy készen áll-e felnevelni egy gyereket ha teherbe esik, vagy hogy képes lesz elvetetni (megölni), ha úgy alakul?

Na persze mondd meg neki, hogy te nem akarsz gyereket!

2010. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

tegyél fogamzásgátlót a piájába...

elég felőtlen és ostoba a csaj.

2010. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele vannak kúpok, nuvaring. Elég sok módja van már a fogamzásgátlásnak.
2010. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tetszik neki h játszik a tűzzel szerintem, vagyis felizgatja a veszély
2010. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
45%
Legyél kőkemény férfiember. Nehogy már a nő irányítson.
2010. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt, hogy égett tőle a hüvelyem, ezért kezdtem el gyógyszert szedni, ő miért nem akarja? fél a mellékhatástól vagy csak elvből vagy mert nagy felelősséggel jár (már úgy értem, ha elfelejti bevenni az gáz)? próbálj vele szex után beszélni, ne előtte, szex után biztos nyugisabbak vagytok.
2010. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni, de nem megy még gyereket nem akarunk azt monja neki így jó és már 1 éve így vagyunk nem is ő készül ki idegileg hanem én pedig nem vagyok papucs. Persze jó érzés meg minden így csinálni de félek, hogy mi lesz ha.....
2010. máj. 23. 18:42
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem lazán ejtsd teherbe.

Majd akkor megtanulja.

Hülye felelőtlen kis csitri.

2010. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy hányévesek vagytok,de nem lehet,hogy így akar téged megfogni?Vagyis,ha teherbe esne,akkor biztos lehetne benne,hogy nem hagyod el.

Mást nem tudok elképzelni,mert ha egy nő tényleg nem akar gyereket,akkor megtalálja a módját,hogy ne is legyen.Ő kockáztat nagyobbat,mert neki fog fájni az abortusz,nem neked (fizikailag).

2010. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!