Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek van valami ötletetek arra, hogy hogyan kívánjam többet a szexet? Esetleg férfiak, mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

A helyzet az az, hogy a párom akár naponta kétszer is szexelne, de nekem hetente 3-4 bőven elég. Ez azért elég nagy különbség, és nem tudom, hogy hosszú távon ez működni fog-e. Sosem erőlteti a dolgot, persze ha olyan szituáció van, kapva kap az alkalmon... De ő ennek alapján így is nagyon visszafogja magát, én meg szeretnék cserébe aktívabb lenni... Viszont nagyon nehezen megy a ráhangolódás, ezért ha fáradtabb, stresszesebb vagyok, már nem szívesen megyek bele a dologba, mert akkor nem is izgulok fel, vagy ha ez megy, akkor az orgazmus nem jön sehogy sem össze. Szóval ezt kéne valahogy kiküszöbölnöm.

Van valami tanácsotok arra nézvést, hogyan tudnék jobban jelen lenni szex közben? Hogyan tudnék ráhangolódni akkor is, ha nem kívánom?

Köszönöm a segítséget!



2020. okt. 14. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Eltérő igényeket nem lehet összehangolni. Olyan partnert kell keresni, akivel nagyjából hasonlóak az igényeitek.
2020. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És csak ezért hagyjam el azt, akivel amúgy minden teljesen jó?
2020. okt. 14. 23:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok férfi pezsgőt bontana örömében ha hetente 4x jutna neki szex.
2020. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő sem panaszkodik, csak szóba került, hogy mi lenne számára az ideális, erre mondta, hogy napi kétszer is akár... De eddig sosem kaptam meg tőle, hogy kevés a szex vagy ilyesmi.
2020. okt. 14. 23:07
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Úgy is esik az eső meg vírus helyzet is van. Hét végén támadd le. 5-6 menet szombaton és vasárnap is. Kibúvó nincs. Aztán amikor a túlmelegedett szerszámot hűti a zuhany alatt, lehet hogy átértékeli a mohóságát.
2020. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez egész jó megoldás leehtne, de nekem már a 2. menet után fájdalmas a szex, mert nrm tudok felizgulni annyira. Szóval valószínűleg nekem rosszabb lenne, mint neki...
2020. okt. 14. 23:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem nedvesedsz eléggé ? Akkor érdemes síkosítót használni.
2020. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nedvesedek, csak ha a második menetet nem kívánom, márpedig én általában eggyel meg vagyok elégedve, ha van orgazmusom, ha nincs, akkor utána kellemetlen. A sikosító sem vált be, ugyanúgy fáj szex után a hüvelyem, ha használunk, mimtha nem, csak annyi, hogy szex közben nem érzem a fájdakmat (de élvezni se élvezem).
2020. okt. 14. 23:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem passzoltok szexuálisan. Ennyi! Hosszútávon lehet, hogy lesznek gondok. De van kezed és szád, ha nem akarod hogy behatoljon. Az se kizárt, hogy közben neked is megjön a kedved. Sok szerencsét!

32/F.

2020. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jön meg a kedvem. Rendszeresen kielégítem így őt, gyakran akkor is, ha nem kéri, de nekem ez abszolút nem indítja be a fantáziám. Neki viszont ez nem elég, és ilyenkor mindig dühös lesz, mert neki, állítása szerint, akkor az igazi, ha rendesen együtt vagyunk, van, amikor nem is engedi, hogy a csúcsra juttassam.
2020. okt. 14. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!