Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek van valami ötletetek arra, hogy hogyan kívánjam többet a szexet? Esetleg férfiak, mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

A helyzet az az, hogy a párom akár naponta kétszer is szexelne, de nekem hetente 3-4 bőven elég. Ez azért elég nagy különbség, és nem tudom, hogy hosszú távon ez működni fog-e. Sosem erőlteti a dolgot, persze ha olyan szituáció van, kapva kap az alkalmon... De ő ennek alapján így is nagyon visszafogja magát, én meg szeretnék cserébe aktívabb lenni... Viszont nagyon nehezen megy a ráhangolódás, ezért ha fáradtabb, stresszesebb vagyok, már nem szívesen megyek bele a dologba, mert akkor nem is izgulok fel, vagy ha ez megy, akkor az orgazmus nem jön sehogy sem össze. Szóval ezt kéne valahogy kiküszöbölnöm.

Van valami tanácsotok arra nézvést, hogyan tudnék jobban jelen lenni szex közben? Hogyan tudnék ráhangolódni akkor is, ha nem kívánom?

Köszönöm a segítséget!



2020. okt. 14. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az igények változnak, csiszolódnak, az már fél siker ha aktívan változtatni akarsz.
2020. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Meditáció, mentális gyakorlatok.
2020. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Esetleg van valami javaslatod, hogy pontosan mikkel lenne érdemes próbálkoznom?
2020. okt. 15. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!