Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a visszahúzódóbb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a visszahúzódóbb, "átlagos" lányok/nők is szeretik a keményebb szexet, vagy csak a ribisebb kinézetűek?

Figyelt kérdés

Pl ők is hajlandóak az orális szexre, engedik szájba vagy arcra, esetleg szeretik az anális szexet?!

Vagy bármi más "perverzség"?!


Beszélhetünk akár jól nevelt, intelligens, sok diplomás lányokról is...


2020. okt. 15. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Visszahúzódó vagyok aapvetően, csak a közeli ismerőseimnek nyílok meg de akkor sem én vagyok a társaság hangadója. Visszafogottan öltözöm, sosem teszem ki semmimet és nem vagyok kihívó, viszont nagyon szépnek és intelligensnek mondanak. Kifejezetten szeretem a (keményebb) szexet. Magamtól orálozok kérni sem kell, mindenre nyitott vagyok, az análra, hármasra, lenyelem, arcra stb és minél jobban szeretek valakit annál odaadóbb vagyok és annál több mindenben vagyok benne.

Szerintem egyébként nagyon sok ilyen nő van, alamuszi macska nagyot ugrik.

2020. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Visszafogott, tarsasagban csendesebb lany vagyok, de az ágyban nagyon nyitott vagyok es imadom a szexet.

Nem a kulsotol es hasonloktol fugg.

2020. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó lehet a párodnak hogy ilyen vagy🙂
2020. okt. 15. 16:35
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem sok köze van a visszahúzódó viselkedésnek, pláne a kinézetnek ahhoz, ki milyen az ágyban.

Én se vagyok az a hangadó típus, de a szexben teljesen el tudom engedni magam.

2020. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretik. Nincs túl sok köze a külső megjelenéshez ahhoz, hogy ki hogy szereti, mennyire hevesen, szenvedélyesen, avagy mire terjed ki a "repertoárja". Egy "ribis" kinézetű nőnél is előfordulhat simán hogy csak fekszik mint egy darab fa és gyenge az ágyban.

Az egyik egy öltözködési, önmegerősítési reflex, a másik meg a szex.

2020. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg is szoktak lepődni a férfiak, ha szexre kerül sor. Anál nálam kizárt, de szeretem a szenvedélyes szeretkezést és bele is adok mindent.
2020. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, csak gondoltam alapból azt hihetik sokan hogy aki ribisebb, az az ágyban is úgy viselkedik, aki viszont szolíd, az szex terén is az. Nyilván nem lehet általánosítani, de mégis van egy ilyen sztereotípia.
2020. okt. 15. 17:00
 8/14 A kérdező kommentje:
És az ilyen lányok ki is tartanak a párjuk mellett? Merthát nyilván szeretik a szexet... Ugyanúgy mint a férfiak.
2020. okt. 15. 17:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8: első vagyok, én igen, már 5 éve senki másra nem is gondoltam.
2020. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2020. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!