Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy menő fiúnak bejöhett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy menő fiúnak bejöhett egy visszahúzódó átlagos lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akiért minden lány óda van nekem is nagyon bejön. Tetszhetek neki ?
2017. okt. 15. 01:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez ki maradt 16 vagyok és a fiú az osztálytársam.
2017. okt. 15. 02:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Írtam privátba! :)
2017. okt. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen, velem megtörtént.
2017. okt. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet.
2017. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Figyu. Ez a fiu BÁRKIT megkaphat, BÁRMELYIK nulla IQ-val rendelkező csinibabát, szerinted miert akarna egy normális lánnyal kikezdeni? Akik menők, es bárki az övék lehet, csak a Miss ribikre mennek, meg sem érdemlik egy olyan lany szerelmet, aki egy normális ember. Egyébként nem ertem, mi az a jelző, hogy átlagos. A mai világban miert az az átlagos, aki nem ribis???
2017. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az az átlagos ami a nagy többség, de szerintem itt azt érti hogy nincs 6 kiló smink rajta mert anélkül se hánynak mellette :'D
2017. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, én is ilyen vagyok és még a nagymenő csajozós srácból is kihoztam a félénket xd szóval lehet ilyen
2017. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt.

Egy évig szerelmes voltam egy srácba.Nemrég derült ki hogy ő is belém és azóta napi szinten beszélünk.

Szóval minden lehetséges;)

2017. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát figyelj. Lépj ki a konfort zónádból..Kezdj el olyan dolgokat amit eddig nem. Mondjuk menj el buliba barátnőidel ahova tudod hogy a fiú is jár. Próbáld ki az ivást. Próbáld ki a cigit is.Azokat a dolgokat amiket eddig nem mertél. Persze ne szokj rá eggyikre se csak próbáld ki és ha úgy van ha a fiú dohányzik, akkor menj el velük és szívj el velük egy cigit. Ha tényleg "menő" srácról van szó akkor ez beválik. Ha csak egy sima fiu aki jol nez ki akkor ezzekkel a lehetőségekkel semmi nem lesz..
2017. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!