Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar mindenki gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki gumi nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
A gumi biztonságot ad,ha nem is 100%-osat,de akkor is több százalékot mint gumi nélkül..Nem értem az embereket..
2020. okt. 15. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem szexelek olyannal, akiről azt gondolom hogy fűvel-fával.. ha ennek ellenére is becsúszik valami, hát van gyógyszer.
2020. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem engedem gumi nélkül. Ha nem tetszik, pá...
2020. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Gumi nélkül az igazi.. :)
2020. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Miért akarja mindenki a csomagolófólia nélkül megenni a szendvicsét?
2020. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Engem konkréfan lelohaszt a gumi...
2020. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván maszk... akarom mondani gumi nélkül jobb lenni, de attól még vigyázok a másikra. Ha ritkábban találkozunk akkor részemről is alap a gumi, nem csak a gyerek hanem a betegségek miatt is. Ha együtt voltunk régebb óta, és gyógyszert szed akkor elmaradhat.
2020. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Sosem szexelnèk gumi nèlkül,engem nem zavar ha rajtam van,sőt mèg izgat is egy kicsit..
2020. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Hpv forever
2020. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Alkalmi kapcsolatnál szerintem mindenkinek a szíve joga az, hogy gumiban, vagy anélkül szexel, de nyilván célszerű óvszerrel védekezni. Kapcsolatban, amikor már együtt vagy a másikkal, bízol benne, belefér a tabletta. Én sosem ragaszkodtam hozzá, nekem a barátnőim mondták, hogy nekik is kényelmesebb, anyagilag is, hormonilag is stabilabb a dolog. És nyilván, ha szedik a fogamzásgátlót, akkor gumi nélkül szexelünk. A partnereim is azt mondták, hogy érzékibb, mert jobban érzik a péniszem, nekem meg mondani sem kell, hogy miért jobb óvszer nélkül...
2020. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert gumi nélkül sokkal jobb - ez tény. Annyival viszont nem, hogy (alkalmiban) a betegségek miatt, illetve a nem kívánt terhesség miatt aggódjon állandóan az ember.
2020. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!