Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép, menőnek tűnő lányok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, menőnek tűnő lányok már tuti nem szüzek 20 körül?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen barátnőm aki az volt
2020. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
15 körül se már
2020. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért is kéne szűznek lenni 20 évesen, főleg ha bomba csaj vagy?
2020. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hüvelykujj-szabály. Egy szép, "menő" lányra nyilvánvalóan többen mozdulnak rá, de ettől még lehet szűz ha épp' úgy gondolja, vagy mert még nem találkozott olyan pasival akiben meg tudott volna teljesen bízni és kicsit "több" kell neki ahhoz hogy eljusson valakivel az ágyig.

Egyébként meg nem tökmindegy, vagy neked a szűz lányok a fétised? Egy szép 20-as lányra ha azt mondja okés (meg tudod hódítani) szerintem nagyon kevesen mondanának nemet :)

2020. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is ilyennek találnak, Mégis szûz vagyok 21 évesen...
2020. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a ketto kozott nincs osszefugges.

Van olyan 19 eves baratnom, aki gyonyoru, de meg szuz, mert parkapcsolatban akarja elvesziteni, de meg nem volt soha baratja.

2020. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!