Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállaljam ezt vagy sem? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam ezt vagy sem? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb fehérneműmárka, amelynek a tulaja rámírt, hogy jövő héten fotóznák be az új kollekciót és szeretnèk, ha én lennék a modell hozzá. 2 kételyem van ezzel kapcsolatban: a munkahelyemen (állami szféra, pontosabban nem mondanék itt) mit fognak hozzá szólni, a másik, hogy elég csinos leszek-e oda, nem vagyok kövér, csak én magamtól mindenben extrát, a maximumot várom el, a tökéletességre törekszem ès jövő héten fog jönni a "nemvárt"(menstruáció), olyankor mindig puffadok és nem lapos a hasam, valamint a cicijeim is fel szoktak nagyon duzzadni. Másik oldalról nézve viszont jó lehetőség lenne és elég jó kis kiegészítés lenne anyagilag.

2020. okt. 17. 13:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#10 elnézést kérek. Én nem láttam még ilyet. Hát elég béna szerintem így.
2020. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
6 vagyok, azert kerdeztem ezeket mert eleg hiteltelen hogy mikozben instagramon szazaval lehet amator csajokat es felprofi modelleket talalni akik mindent kiraknak, egy random csajt talalnak meg ezzel az ajánlattal (gondolom nincs ilyen instad nert ezen se aggodnal). Kiveve ha ismer a fonok regen. De addig ez 99% kamu
2020. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#11 El van nézve:), szerintem sem az igazi, de létezik a gyakorlat, biztosan van oka is.


Lehet, hogy a termék volna a lényeg, nem a modell bájos arca.(?)

Viszont annyira nem ritka, hogy ne kérhessen ilyet ő is, ha ragaszkodna hozzá a tulaj.

2020. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nagyon erosen ketlem, hogy anyagilag akkora jelentosege volna. Igy ha mar aggaly is van, semmikepp sem.
2020. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Látszódna az arcom is. Valódi márka, valós tulaj, céginformációk között mindent leellenőriztem. Facebookon írt rám, Instám privát, ott nem láthatott. Nincsenek kinn magamutogató képeim, csak átlagos, hétköznapi fotók. Egyébként nem óvónő vagyok, ezt nem tudom honnan szedtétek.
2020. okt. 17. 14:35
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon? Nem mondod komolyan hogy ezt elhiszed? Nyilván kamu profil, inkább jelezd a cégnek hogy valaki visszaél a tulaj nevével.
2020. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem kamu profil, valós, ott van láthatóan a 2600 ismeröse, sok-sok komment is stb.
2020. okt. 17. 14:38
 18/25 October15 ***** válasza:

Kérdező: Az 1. hozzászóló nyilván magára utalt. :D Lévén az volt a kérdésed egyik része, hogy mit tennénk a helyedben.


Őőőő ja szóval van egy márka akinek a tulaja nem egy modellt kér fel valamilyen cégen keresztül vagy idk hanem random csajokra írogat... :D Eléggé kérdéses azért lássuk be.

2020. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ne egy Triumph, Sloggi vagy hasonló neves márkát képzeljetek el, egy most induló, még ismeretlen márkáról van szó.
2020. okt. 17. 14:44
 20/25 anonim ***** válasza:
Ismetlem, mindezert a nagyon ketes dologert egyszeruen nem kapnal legjobb esetben sem annyi penzt, amennyi barmit is jelentene neked, azon kivul, hogy jol jonne rendszeresen, de nem egyszer.
2020. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!