Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire baj, ha egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire baj, ha egy kis mell nem elég feszes?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 21:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%

majdnem beírtam, hogy a kicsi és lógó mell nem egy vonzó látvány

biztos láttál már kismellű időseket, na nekem elsőre valami olyasmi jelent meg a lelki szemeim előtt

de fiatalabb korban nagyon ritka a csúnyán lógó kis mell

emilia clarke melleivel sincs semmi gond, még lógósnak sem mondanám, sima mellek és kész

2020. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Na várj, annak a csajnak csúnyák a mellei? Néha már kezdem azt érezni, hogy en vagyok defektek férfiként, hogy a szép természetes cicik tetszenek. Olyan mellekért, mint Emilynek van, bármit megtennék...
2020. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Az nem igazi kép, amit linkeltél.

[link]

2020. okt. 17. 23:36
 24/33 anonim ***** válasza:
85%

Na figyusz Csajszikám!


Voltam már pár nővel, szóval elhiheted:

Jó az a mell ahogy van. A pasik nagy része nem szereti a mű cuccokat főleg ilyen indokolatlan esetben. Az egyik csaj ismerősöm 2 hete csináltatta a mellét. Tiszta idióta. Semmi baja nem volt. Most meg olyan furcsa, látszik, hogy egy k..baszott labda van ott neki. Vagyis kettő. Pedig tényleg csak minimális nagyobbítás volt, hogy feszesebb legyen.


Nem tudom ki hogy van vele, de a lágy, puha, meleg mellnél amivel azt csinálsz amit akarsz, nem jobb egy kemény mű dudor, amire ráadásul a végletekig figyelni kell nehogy megsérüljön az implantátum.


Nem akarom ezt ragozni, neked biztosan nem kell a mű cucc. Akár tettekkel is bizonyítanám :D De szerintem nincs erre szükséged. Szex közben nem is annyira az az elsődleges, az utcán pedig százféleképpen lehet manipulálni a dolgokat mindenféle betétekkel, merevítőkkel, ruhákkal ha úgy jobban tetszik neked. Egyszerűen csak békülj ki a testeddel. Mondhatni, akadj le a témáról. Keress egy (vagy több, ahogy tetszik) srácot és éld boldogan az életed. Hidd el, hogy el fogod felejteni ezeket a gátlásokat.


Kitartás és erőt hozzá!

Pacsi

2020. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%
A 24-es válaszoló egy igazi férfi, pontosan így kellene beszélni egy nővel. Bár lehet csak túlértékelem, majom módjára beszívtam. XD
2020. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
#23 ne már, hogy azt hiszed, hogy azok a képen rossz mellek :DD kezdem azt hinni, hogy troll kérdés. ha nem az, akkor ez valami olyasmi nálad, mint az anorexia, amikor valakinek benne van a fejében valami fura kép arról, hogy hogy lenne jó.
2020. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#23 ezek teljesen szép cickók

én minimum ilyen melleket képzeltem el a kérdéskiírást olvasva:

[link]

(és ilyen idős koromban valószínűleg ki lennék békülve velük, gondolom szült már párszor)

2020. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
nyugi, kép nélkül is meg elhet mondani, nincs velük baj, csak önbizalom kell.
2020. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
70%

csak neked baj mert nem tudod elfogadni, egyébként szerintem nem az!

F

2020. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Tehát ezt a képet linkelte a kérdező, hogy ezek csúnya mellek. Ezekután jobb ha szerzetesnek vonulok, vagy beállok melegnek.

2020. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!