Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit váltana ki belőlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit váltana ki belőletek ha a párotoktól akivel ritkán tudtok együtt lenni, éjjel ilyen üzenetet kapnátok? Őszinte véleményeket szeretnék. (Nő kérdező vagyok)

Figyelt kérdés
Kívánlak ám nagyon már, rágondoltam ahogy utoljára megcsókoltál meg az utolsó éjszakára hmmm attól már végem lett. Úgy megcsókolnálak most hosssszan vágyakozva,s mennék lejjebb csókolgatnám a nyakadat mellkasodat nyelvemmel izgatnám a mellbimbód mennék lejjebb s lejjebb belenyalnék a köldökbe nem időznék ott már sokat,mennék lejjebb ágyékodig érezném már ágaskodó vágyakozó férfiasságod ami szinte könyörög,hogy a számba vegyem s játszak vele orgazmusig, de még nem!! Megfognám és érezném keménységét a makkot nyalogatnám körkörösen nyelvemmel izgatnám, érzéssel párszor megszívnám hmmm,mélyen a számbavenném, hogy érezd a torkom mélységét s addig játszanék vele és szopnám míg a csúcsra nem jutsz s mikor lövelsz jó párszor megszívnám finom ondódat lenyelném.

2017. júl. 17. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a szóhasználat nem jön át, lehet azért, mert az én Párom izgatóbban fogalmaz...de lehet, hogy a tiédnek bejön.
2017. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Megmutatnám neki, hogy mit váltott ki belőlem, és én is leírnám neki, hogy nyalnám szét a punciját. Közben maszturbálnék, és kérném hogy ő is csinálja, majd egyszerre elélveznénk.
2017. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam jobbat is, nekem is a fogalmazás miatt. Egyébként jó lenne, de dolgozz még rajta.
2017. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Jól leszidnám, egyrészt, amiért felébreszt, másrészt, amiért ilyen gusztustalanságokat ír. :-)
2017. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan meleg van. Ti is érzitek?
2017. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Elsőre valószínűleg röhögnék. Aztán kerítenék neki egy magyartanárt, mert ez a helyesírás és a kifejezésmód valami óborzalom.
2017. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5 Szinte csak úgy süt.
2017. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal indulnék bárhol van és szétkúrnám :)
2017. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#Sőt,kék osztriga szagot érzek
2017. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi őszinte válaszokat!

Az igazat megvallva,ez az első ilyen írásom. Az ilyen orált is neki csináltam csak eddig amit mondtam is, a többi páromnak nem sikerült még sose mert a gyomrom nem bírta!

Esetleg melyek azok a szóhasználatok amin javítsak?😊

2017. júl. 17. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!