Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy helyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy helyre tegyem ezt magamban? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel együtt vagyunk jóideje, és nincs semmi gond köztünk, teljesen elégedett velem sosem mondott sem rám sem a külsőmre semmi olyat hogy ne lenne eleg jo neki, es mindig erezteti is velem hogy en kellek neki.


Viszont nemrég volt egy fura álmom, ahol annyit láttam hogy a barátom nagy melleket fogdos, és ilyeneket mondd hogy elkepeszto jo, sosem fogott ekkorakat es mindig erre vagyott, stb.


Nekem kicsi mellem van, es valamiert az álom óta nagyon izgat az a gondolat hogy valami olyanra felizgul a barátom amit én nem tudok nyújtani neki, de ő nagyon oda van érte.


Sokszor annyira felizgatott a gondolat hogy otthon masztiztam is, és arra gondoltam közben hogy nagy fenekű és nagy mellű lányt fogdos és oda van érte.


Pedig semmi ilyesmit nem csinált sosem, ami miatt en igy ereztem volna valaha, az utcan nem szokta feltunoen bamulni sem a csajokat mint a legtobb fiu.


Tehat nem o tehet ennek a kialakulasarol, valoszinuleg egy regebbi dolog.


Valamiert az is nagyon felizgat ha arra gondolok hogy ilyeneket mondd hogy o nagy cicikre vagyik es az enyem nem eleg nagy neki, stb..


Es tudom hogy ez nem teljesen egeszseges, de mit kellene tennem ez ellen hogy elmuljon?


2020. okt. 18. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

"Valamiert az is nagyon felizgat ha arra gondolok hogy ilyeneket mondd hogy o nagy cicikre vagyik es az enyem nem eleg nagy neki, stb.."

Hát valóban, ez nem teljesen egészséges...

2020. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarod, hogy elmúljon? Ha ez felizgat, megkérheted, hogy valamikor mondjon ilyeneket.
2020. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
42%
Pisti, holnap suli, pakolj inkàbb be!
2020. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Az álmaidat Te hozod létre, nem pedig a barátod. A pici melleid miatt félsz attól, hogy a párod elhagy, de ezt már megtette volna eddig is, ha zavarta volna őt.
2020. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fétisek, szexuális irányultságok, nem tudsz ellene semmit tenni. Vagy megéled vagy elnyomod. Rengeteg cuckold létezik, te meg cuckquean vagy.
2020. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

"A pici melleid miatt félsz attól, hogy a párod elhagy"

Végigolvastad a kérdést amúgy?

2020. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Semmi beteges nincs benne. Barátomnak van egy csoporttársa az egyetemen, akiről bevallotta, hogy bejön neki. Szoktuk együtt nézegetni a képeit és megindul a fantáziánk. :)
2020. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Vegyetek be egy csajt harmadiknak
2020. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok embernek vannak fantáziái: amiket leírtál, az nem is durva. Ha nagyon problémásnak érzed, keress meg pszichológust.
2020. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!