Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg lehetetlen normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen normális lányt találni?

Figyelt kérdés
Nemcsak én vagyok így vele, hanem az ismerőseim nagyrésze is

2020. okt. 19. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2020. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

nem lehetetlen, csak elég nehéz


én is eléggé melléfogtam 2x, 3.-jára meg már a kiégés miatt én baxtam el, de nagyon

vannak okos, feleségnek való lányok, csak jól kell választani és nem elég elvárni dolgokat, sokat kell adni azért, hogy jó legyen a kapcsolat


F

2020. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én megadnák mindent ha lenne olyan akiért érdemes
2020. okt. 19. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Most azt várod esetleg, hogy a normális nők tömkelege priváttal fog bombázni? Elárulom. Normális nők nem küldenek privátot. Főleg ilyen önsajnáltató kérdésre
2020. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha teljesen tisztességes nőt akarsz, aki épp elméjű és mondhatni normális, az elég esélytelen. Kevés is van és hamar lefoglalják őket és mivel jó kapcsolatot lehet velük kialakítani, ezért aokáig foglaltak.

Ha eleget csalódtál, meg fogsz alkudni. Hogy a tisztességből, az észből, a kezelhetőségből vagy honnan az már esetenként eltérhet.

De nem szabad elfelejteni, hogy lehetséges hogy te magad is egy megalkuvás része leszel. Pl izmosabbat szeretett volna, vagy jóképűbbet , de te megbízható vagy vagy épp szerethető.

2020. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam 4es
2020. okt. 19. 21:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljességgel lehetetlen, kivéve persze a gyakori szexualitás kategóriáját. Ez az egyetlen esélyed!
2020. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 StevenUp ***** válasza:
100%

Először is tisztázzuk azt hogy neked mi számít normálisnak.

Aztán azt tisztázd hogy te emberileg megérdemelsz e egy olyan nőt.


Aztán rá fogsz jönni hogy van neked való nő, csak normális nőkért tenni is kell ám

2020. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden éremnek két oldala van.

Én is kérdezhetném, hogy “tényleg lehetetlen normális pasit találni?”

2020. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem az, csak aki olyan, mind foglalt. 😂😂😂
2020. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!