Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg lehetetlen normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen normális, átlagos külsejű pasit találni?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni, hogy ilyen nem létezik. Az emberek akikkel találkoztam vagy csak szexet akartak, vagy vállalhatatlanul néztek ki, vagy a világ másik végén laktak, vagy már foglaltak voltak. Már nem is akkorák az elvárásaim mint régen (jóképű álompasi), de sajnos még mindig semmi.
2016. okt. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 kategória 😂
2016. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet nagyfiú.
2016. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom itt talált ilyet (engem). :)
2016. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
sajnos az a helyzet hogy ilyen feltételekkel csajt is nehéz találni én csak tudom mivel már évek óta próbálok egy olyan csajt keresni vagy csak szimplán összetalálkoznánk az utcán, olyannal aki megéri a fáradtságot! majd lesz remélem egyszer ! 20/f
2016. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, rózsát terem. Amúgy nagyon nehéz, de hidd el, hogy jön majd a nagy Ő. :) Hány éves vagy?
2016. okt. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21:)
2016. okt. 12. 06:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Írsz? 19/f
2016. okt. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!