Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szegedi 19 körüli meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábel Joo kérdése:

Szegedi 19 körüli meleg srácok ti hol ismerkedtek? Én már annyi mindent megpróbáltam, de sehogy sem lehet találni normális srácot. Én 19 éves vagyok szóval korom előélet keresek de ez szinte lehetetlen. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez az igazi neved akkor jelzem, hogy egy anonim oldalon akkor leszel anonim ha a beállításoknál rákattintasz arra, hogy ne látszódjon. Biztos hogy egy ilyen kérdést névvel akartál kiírni?
2017. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Club Rocco / Blue Planet / Sakáltanya-ételbár - Ez mind a három ugyan az klubbhelyiség kifelyezetten szexuális kissebbségeknek.

Akku BT - Ez egy zárt csoport

Szegedi LMBT Közösségért Csoport - Ez meg egy civil szervezet

PlanetRomeo - "párkereső oldal"

2017. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!