Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik az elvárásaik egy férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az elvárásaik egy férfinek az ágyban? Milyennek kell lennie a nőnek?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek más a jó. De van olyan amit nagy általánosságban minden pasi szeret, vagy mitől leszek igazán jó az ágyban?
2020. okt. 20. 07:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Total rosszul fogtatok fel a kérdést. Epp azt kérdi a kérdező, mitől jó a no az agyban egy férfi számára. Akkor le írjuk neki mitől jó? Nem? Nem kell itt rögtön kapcsolati minőségi kibeszedet csinálni. Leirod hogy mitől jó nos kész. Attol meg h mitől lenne jó, szerethetsz valakit hogy ha nem is nyújtja ezeket, vagy stb. Elvaras, nem elvaras, ah...
2020. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia.


Tiszta kommunikáció:

Elmondja, ha valamit nem úgy csinálok, ahogy neki jó. Nem fél irányítani. Nem játsza el hogy jó neki, amikor nem élvezi.


Nyitottság: Nem unalmas vele a szex. Nyitott más pózokra, technikákra esetleg helyekre. Ne mindíg csak este és ágyban akarjon szexelni.


Kezdeményezés: Kezdeményezzen ő is. Akár random pillanatokban is. Ne csak azt várja, hogy én teperjem le. Teperjen le ő is engem.


Szex közben: Tudjon alárendelt és domina is lenni. Figyeljen oda ő is, hogy nekem mi a jó, hogy esik a legjobban. Szeretem ha orálnál néha a szemembe néz, símogat, mosolyog.

Szeretem ha meglep szexi fehérneműkkel. Imádom, ha szex közben a fülembe nyög vagy zihál épp. Szeretem ha kimutatja, ha jó neki amit csinálok. Akár nyögéssel, zihálással akár azzal, hogy mondja.

Szeretem, ha hagyja hogy kenyeztessem. Mikor én vagyok a dominánsabb, engedje el magát és hagyja hogy az egész testét kényeztessem. Ne féljen rámbízni magát.


Nekem ennyi ami fontos:) 23f

2020. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legyen nyitott, kísérletező, gátlástalan, figyelmes. De ez ugyanúgy igaz a férfiakra is... szerintem ez kell ahhoz, hogy a két fél tényleg élvezze az együttlétet és ne unjanak egymásra néhány év alatt az ágyban.
2020. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szenvedely. Elvezd amit csinalsz. Legy lelkes.

Fedezd fel magad es a masikat ne ragadj le a konvencioknal probalj felszabadult lenni.

Tapasztald ki mi a jo a masiknak. Mit szeret es mit szeretsz csinalni es csinald.

2020. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!