Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért istenitik az örömlányoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenitik az örömlányokat annyian?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért hiszi azt mindenki hogy az örömlányok annyira fainok,én eléggé benne vagyok a témába és a rosszlányokon ezerböl 1 lány aki talán azt nyújtja amire a férfiak vágynak,de ezt nehéz megtalálni nagyon.Hiányzik a tálalás,a felvezetés és az utáni valódi beleélés ez a baj.Szóval sok a balek aki fizet a semmiért.
2020. okt. 20. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én nem istenítem
2020. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Azok istenítik általában, akiknek a nő csak a szexre kellene, és nem kapnak nekik tetsző nőt (ált. a férfi korától, kinézetétől függetlenül 18-25 éves, szuperfeszes testű, dús hosszú hajú, hibátlan bőrű, szép feszes látványos méretű mellekkel rendelkező, vékony nőket) csettintésre, mert nem úgy néznek ki vagy nem túl vonzó a személyiségük. Akkor jön a duma, hogy:

- az összes nőért fizetni kell, és nem ad neked semmit, a prosti az meg őszinte; az összes nő ki fog semmizni stb., nem ad neked semmit (ami nem igaz, csak jól kellene választani)

- a prosti is tud kedves lenni (sőt az a legjobb, amikor elkezdik, hogy a képzett pszichológusoknál is jobbak) - a jattért megjátszott kedvességet éltetik meg azt gondolják kedvességnek, hogy azt tesznek a prosti testével, amit akarnak, és engedi

2020. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Szóval irigy vagy azokra a pasikra akiknek van pénzük prostizni és ők nekik van olyan fantáziájuk, hogy beleélik magukat, hogy a prosti a barátnőjük vagy egy régi kedvesük és nagyon jót tudnak szexelni abban az 1 órában, és te meg nem? Szomorú ez. Valószínűleg kiskorodban nem hagytak játszani, olyan játékokkal, amiben eljátszhattad, hogy rendőr vagy kukásautót vezetsz...stb ezért nem tudod beleélni magad bizonyos szerepekbe. Az igazán jó prostik, mind ügyfélcentrikusak és jól tudnak kommunikálni, kedvesek, aranyosak, megértőek, belevalóak. Szó sincs itt a pénzről, ilyen a természetük.
2020. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Jól látja a kérdező a prostitól csak azt kapod amire "való" - fizetett, szenvtelen ipari tucatszex semmi több (ettől még tekints embernek). A prostik többségéről abszolute lejön, hogy csak a pénzért terpeszt, amúgy esze ágában sem lenne dugni veled meg a többi kuncsafttal, egyszerű "rossznak" tekint amit el kell viselni arra az órára hogy a pénzhez hozzájusson.
2020. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Szàmomra a prosti csak egy segedeszköz. Soha nem fogja tudni azt amit egy olyan nő aki élvezi a szexet.
2020. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!