Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számomra ilyen egy szép,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Számomra ilyen egy szép, ideális punci, szerintetek?

Figyelt kérdés

legyen salátás, de ne túl nagy ajkakkal, legyen rózsaszín(ne barnás meg ilyenek) legyen szűk, legyen kellően nedves, legyen jó szaga, jó íze, legyen borotvált, legyen mérete normális, ne zsíros ne duci vágat ne legydn túl hosszú, csikló legyen látható, nyalható,

ha mindezek meg vannak akkor ilyen egy számomra ideális punca, kihagytam valamit? :)


2020. okt. 20. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi itt a kérdés?
2020. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez mindenkinek más.

Én pl azt szeretem ha jó szőrös.

2020. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kérdés, hogy nektek milyen a tökeletes puni?
2020. okt. 20. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Okos, intelligens kedves, házias humoros, gyengéd, stb
2020. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tökéletes punci nőből van...

Minden nő szép.

2020. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Te sem voltál még nővel, ecsém....

Az ideális puncihoz tartozik egy úgynevezett nő. Ha ő nem ideális, b.szhatod a puncidat.

2020. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
De azért a kérdező által leirt punci nekem mégiscsak tetszik... 🙂
2020. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Elképzelem, ahogy az ágyban pontról pontra haladsz a feltételeid ellenőrzésével, mire a végére érsz, a csaj elalszik. :D
2020. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez, amit itt leírtál, ez semmiképp
2020. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a közérdekű információt hogy neked milyen punci tetszik. Nekem speciel az amelyik szimpatikus és tüzes nőhöz tartozik, aki személyiségen is klappol és jó vele szex - de hát ízlések és pofonok. Te nyugodtan adj részletes útmutatót a nőknek hogy ha nem ilyen a puncijuk akkor nem akarsz tőlük semmit - de hát aki válogathat az válogathat bro'. Mi meg addig ideálok nélkül simán dugjuk a csajokat akik tetszenek nekünk :)
2020. okt. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!