Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, nektek milyen volt az első lábfetis élményetek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kimondottan vagyok fétises, ezen a téren, viszont nagyon szeretem a szép női lábfejeket.

Egyszer pl volt, hogy nyaltam a csajt, ő meg közben saját magától simogatta a lábával a kolbimat, na az qrva nagy élmény volt nekem.

2020. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen. Első barátnőm lábfejet, lábujjait, talpait nyaltam, szoptam, szagoltam, masszíroztam, arcba temettem, farkat kivertem velük. 🙂
2020. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kivertem egy kocsiban lábbal egy pasinak, aki lábfétises volt :)

L

2020. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyári szünetben egy osztálytársam kérte,hogy hagy simogassa,masszírozza a lábamat. Kicsit ciki volt,de engedtem neki.Aztán tetszett. Nem volt szex,mielőtt elárasztanátok priváttal,gyerekek voltunk,ennyi volt,amennyit leírtam.L.
2020. okt. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, hány éves voltál akkor? Miért gondoltad cikinek a labfetist?
2020. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első "lightos" eset:


Volt egy osztályfőnököm gimiben, akinek már a gólyatáborban is feltűnt, hogy elképesztő szép lábai vannak, tényleg ez a lábfej modell kategória lehetne, egyszerűen tökéletes volt, szerintem még nem láttam soha szebb pár lábfejet élőben, a neten sem könnyű találni. Fiatal nő, nagyon közvetlen is volt velünk, a tanár-diák viszony keretein belül elég sok testi kontaktus is volt közte és a kedvenc diákjai között, köztük velem is.


A második évben osztálykiránduláson egyik délután a Balaton partján hason fekve társasoztam pár osztálytársammal, mezítláb. Egyszer odajött, hogy ránk nézzen, és legnagyobb meglepetésemre ahogy beszélgetett velünk, félig ráállt a jobb talpamra a jobb lábával, és még meg is nyomkodta az ujjaival a talpamat, aztán a ballal is ugyanezt. Tartott vagy 10 másodpercig az egész, aztán még végigsimított a lábával az egész jobb talpamon a sarkamtól a lábujjaimig, jól belenyomva a lábujjait a talpamba. Nem tudtam ezt mire vélni, a mai napig sem tudom, tény, hogy nagyon gyakran járt nyitott cipőben / papucsban, és órákon rá-ránézegettem lopva, de nem hinném, hogy ez egy utalás lett volna. Mindenesetre nekem elállt ott a szavam és nem nagyon tudtam mit kezdeni a kolbászommal, szerencsére senkinek nem tűnt fel :D


Első "igazi":


A barátnőm egy jó ideig nem tudott a fétisemről, nem kötöttem az orrára, de nyilván pár hónap után csak kiderült. Nehéz is volt már tartanom magam, neki is nagyon szép lábai vannak (bár nem annyira, mint a már említett osztályfőnökömnek, azért nagyon tetszetősek). Ahogy megtudta, talán onnan lehet igazán tudni, hogy szereti valaki a másikat, hogy hiába nem osztozik ezen a fétisen velem, és hiába nem okoz neki semmiféle örömöt ez, a "felfedezés" másnapján úgy fogadott amikor munkából hazajöttem, hogy az aznap tökéletesen kimanikűrözött, puha lábaival kiverte nekem. Ráadásul még nézett is videókat arról, hogy hogy jó, annyira nem volt tisztában a témával. Hát, elég jól eltanulta :)

2020. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!